„Olimpinė panorama“: žiemos renginiai, žymūs sportininkai ir įkvepiančios istorijos

2023 m. kovo 2 d.

Svarbiausi pastarojo meto olimpiniai renginiai, nauji ir jau žinomi olimpinės bendruomenės veidai, švietimo projektai, sportininkų ir trenerių darbai bei laisvalaikio pomėgiai. Apie visa tai – naujame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ numeryje.

Žurnale rašoma, kokie svarbūs klausimai buvo svarstyti Vilniuje vykusioje LTOK Generalinės asamblėjos sesijoje, kurioje į mūsų šalies olimpinę bendruomenę kreipėsi Ukrainos nacionalinio olimpinio komiteto prezidentas Vadimas Gutcaitas.

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ – išsamus reportažas iš Druskininkuose vykusio „LTeam“ žiemos festivalio, Kilnaus sportinio elgesio apdovanojimų. Leidinyje iš arti pažvelgta į Lietuvoje sparčiai populiarėjantį akrobatinį slidinėjimą ir šios sporto šakos olimpines viltis.

Garsi gimnastikos trenerė ir teisėja Irina Katinienė papasakojo, kaip jos požiūrį į gyvenimą pakeitė darbas su ypatingais vaikais, kineziterapeutas ir psichologas Jurijus Vaščenkovas atskleidė, kokiais metodais naudojasi dirbdamas su aukščiausio lygio atletais, geriausia Lietuvos krepšininkė Justė Jocytė prisipažino, kokios yra jos svajonės, apie karjeros ir gyvenimo kelią „Olimpinė panorama“ kalbėjosi su jubiliejų atšventusia legendine plaukike Birute Statkevičiene, o apie laisvalaikio pomėgius – su biatlonininke Gabriele Leščinskaite.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS