Olimpinę dieną Kaune ves ZIP FM veidai

2022 m. birželio 16 d.

Masiškiausia Lietuvoje sporto šventė „Olimpinė diena 2022“ – jau šį šeštadienį. Kaune vyksiančioje šventėje lankytojai turės galimybę išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, kartu dainuoti Lino Adomaičio koncerte, o renginio nuotaiką kurstys žinomi radijo stoties ZIP FM veidai.

Renginį atidarys, su svečiais ir dalyviais bendraus, sportininkus kalbins, viktorinas ves, varžybas komentuos Eglė Jurgaitytė, Ieva Kakariekaitė, Rimvydas Černiauskas, Haris Zenkovas ir Gedas Saročka.

„Oras prognozuojamas geras, vieta – fantastiška, kompanija – elitinė. Mums garbė būti tokios šventės dalimi. Haris ir Gedas, viešėję Kalipėdoje ir Panevėžyje, pasakojo, koks nerealus yra šis renginys. Norime tai patirti patys, esame pasiruošę atiduoti geriausias emocijas, jei reikės – ir balsus. Atvykite, mes norime jus pamatyti“, – sakė E. Jurgaitytė.

Pastaroji ir R. Černiauskas su kauniečiais bendraus pagrindinėje renginio scenoje Santakos parke, pilies amfiteatre vyksiančius pokalbius su olimpiečiais bei protmūšius su žiūrovais ves H. Zenkovas ir I. Kakariekaitė, o 3×3 ZIP FM krepšinio turnyrą komentuos G. Saročka.

Kaune vyksiančioje šventėje lankytojai turės galimybę išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, kartu dainuoti Lino Adomaičio koncerte, pamatyti filmą po atviru dangumi „Aš esu Zlatanas“.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS