„Olimpinė diena 2023“: renkama savanorių grupė

2023 m. balandžio 27 d.

Jau birželio 3 d. Panevėžį sudrebins didžiausia sporto ir pramogų šventė „Olimpinė diena 2023“. Prisijunkite prie gausios savanorių komandos ir tapkite renginio dalimi!

Olimpinė diena – kasmet dešimtis tūkstančių dalyvių sutraukiantis sportą ir sveiką gyvenseną propaguojantis renginys. Tai didžiulė sporto ir pramogų šventė, kurios dalyviai turi galimybę išbandyti daugybę sporto šakų, pabendrauti su olimpiečiais ir smagiai praleisti laiką.

Jei jums jau yra 16 metų ir norite iš arti pamatyti vieno didžiausių Lietuvoje sporto renginių organizavimo užkulisius, prisijunkite prie šventės savanorių komandos!

„Savanoriai – labai svarbi šventės dalis. Labai džiaugiuosi, kad kasmet susirenka atsakinga, organizuota ir smagi savanorių komanda, kuri ne tik stipriai prisideda prie renginio sėkmės, bet ir smagiai leidžia laiką.

Savanorystė Olimpinės dienos šventėje – puiki patirtis, galimybė iš vidaus pamatyti renginio organizavimo užkulisius, susitikti su sportininkais ir praplėsti pažinčių ratą. Kviečiu registruotis ir susitikti Olimpinėje dienoje!“ – sakė renginio organizatorius, Lietuvos olimpinio fondo (LOF) renginių ir projektų vadovas Ignas Gibas.

Kviečiame užpildyti registracijos anketą. Registracija vyksta iki gegužės 30 d.

Daugiau informacijos www.olimpinediena.lt

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS