Olimpiečiai mielai išbandytų „Snow Kayak“ varžybas

2019 m. sausio 6 d.

Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas

Įsivaizduokite – įlipęs į baidarę irkluojate ne sraunia upe, o slystate nuo ledinio kalno bei varžotės su kitais nutrūktgalviais, kuris iš jūsų pirmas pasieks finišą, t.y. vandens pilną baseiną. Skamba per daug beprotiška, kad būtų tiesa?

Vasario 3 d. visi norintys šią ekstremalią pramogą, vadinama „Snow Kayak“ varžybomis, galės išbandyti Druskininkuose, „Snow Arenoje“, „LTeam“ olimpinio žiemos festivalio“ metu.

Varžybų esmė paprasta – rungties dalyviai leidžiasi nuo 640 metrų ilgio Druskininkų „Snow arenos“ kalno bei varžosi tarpusavyje. Distancijos finiše nugalėtojai kerta ne bėgikams įprastą finišo linija, o krenta į ledinį baseiną.

„Snow kayak“ varžybos Druskininkuose vyksta jau ne vienerius metus ir kasmet sutraukia po kelis šimtus ekstremalių pojūčių ir nepakartojamų pramogų ieškančių sporto mėgėjų ar tiesiog laisvalaikį smagiai praleisti norinčių žmonių.

Ką apie „Snow Kayak“ varžybas mano vieni geriausių Lietuvos baidarininkų – dvivietėje baidarėje 2016 metais Rio olimpinėse žaidynėse bronzos medalius iškovoję Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas?  

Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas

Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas

„Kartą mačiau šių varžybų video. Savo specifika ir ekstremalumu tai panašu į varžybas upių slenksčiais. Žinote, kada nors norėčiau pabandyti sudalyvauti tokiose varžybose. Tai yra įdomu, netradiciška ir iš pažiūros visai linksma“, – tinklalapiui „LTeam.lt“ kalbėjo olimpietis A. Lankas.

E. Ramanauskas irgi norėtų vieną dieną išbandyti save „Snow Kayak“ varžybose.

„Esu matęs draugų rodytus „Snow Kayak“ varžybų momentus. Žinau tik tiek, kad reikia kuo greičiau įveikti slalomą primenančią trasą. Neteko bandyti, man tai būtų tas pats lyg vasarą slidinėti ant žolės, – juokėsi E. Ramanauskas. – Viskas, kas neįprasta yra smagu pabandyti. Aišku, ten tikriausiai nenugalėtų tokie profesionalai kaip mes, kurie gerai irkluoja ar pas ką geriausiai technika, bet su draugais tokią pramogą išbandyti tikrai norėčiau.“

„LTeam olimpinio žiemos festivalio“ metu vyksiančiose „Snow Kayak“ varžybose vienu metu nuo kalno startuos keturi dalyviai vienvietėse baidarėse. Visi baidarininkai patirs nepakartojamus įspūdžius, o greičiausi po renginio bus apdovanoti vertingais prizais.  

Vasario 3 dieną vyksiančiose varžybose gali dalyvauti visi jau sulaukę 18-os metų.

Registracija į varžybas – http://tiny.lt/fwn2kff.

„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ – vasario 1-3 dienomis Druskininkuose vyksianti žiemos sporto ir pramogų šventė visai šeimai. Jos programoje – daugiau kaip 30 sporto šakų ir rungčių, kurias su LTeam dalyvio pasu bus galima nemokamai.

Daugiau informacijos apie festivalį bei registracija – svetainėje LTeam.lt.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS