„Oimpinėje panoramoje“ – nuo istorinių yrių į Paryžių iki naujo švietimo sezono

2023 m. rugsėjo 14 d.

Naujojo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ puslapiuose daugiausia dėmesio skirta atletų kelionei Paryžiaus žaidynių link ir LTOK vykdomiems švietimo projektams.

Žurnale iš arti pažvelgta į istorinę sėkmę pasiekusią vyrų keturvietės baidarės įgulą, iškovojusią kelialapį į 2024 m. olimpines žaidynes. Iki šiol nei vienai Lietuvos baidarių ar kanojų irklavimo keturvietei neteko paragauti olimpinio skonio.

Iš viso į Paryžių keliaus mažiausiai dvi Lietuvos baidarininkų valtys. O akademinio irklavimo atstovai praėjusią savaitę laimėjo net keturis olimpinius bilietus – du atiteko vienviečių irkluotojams, du – dviviečių.

Apie ryžtą startuoti Paryžiuje ir pasiteisinusį sprendimą praleisti praėjusį sezoną be varžybų kalba olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Taip pat „Olimpinėje panoramoje“ – pokalbiai su šalies biatlonininkų šaudymo treneriu Ruslanu Nikitinu, talentingiausiu Lietuvos šuolininku į vandenį Martynu Lisausku ir jį treniruojančiu legendiniu Kęstučiu Autuku, penkiakovininkės Elzbietos Adomaitytės pasakojimas apie laisvalaikio užsiėmimus.

Žurnale išsamiai apžvelgiami šalies lengvaatlečių ir buriuotojų sezonai.

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasakoja, kokie tradiciniai ir nauji projektai bus vykdomi kartu su mokslo metais startavusiame naujajame švietimo sezone. Juose svarbus vaidmuo teks ir olimpiečiams.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS