lt
en
KONTAKTAI

Neformaliame susitikime LTOK – apie Baltarusijos sportininkų padėtį

Olimpinė čempionė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė šeštadienį Vilniuje susitiko su buvusiu Baltarusijos olimpinio komiteto generaliniu sekretoriumi, Etikos komisijos pirmininku, Baltarusijos sportinių šokių federacijos prezidentu Anatolijumi Kotovu.

Aliaksandro Lukašenkos komandoje dirbęs sporto specialistas iš šio posto principingai atsistatydino šalyje prasidėjus valdžios smurtui prieš gyventojus. Netrukus jis buvo priverstas su šeima palikti šalį, todėl šiuo metu gyvena Lenkijoje.

Neformaliame susitikime taip pat dalyvavo šiuo metu Lietuvoje apsistoję Baltarusijos sporto solidarumo fondo direktorius Aleksandras Apeikinas ir projektų vadovas Maksimas Berezinskis.

„Baltarusijos sporto benduomenės nariai – ne tik mūsų kaimynai, bet ir geri bičiuliai. Su svečiais ilgai kalbėjomės apie padėtį šalyje bei sportininkų situaciją. Jie dėkojo Lietuvai už didžiulį palaikymą Baltarusijos žmonėms.

Moralinė parama ir palaikymas šiuo metu jiems labai svarbu. Tai padeda nepalūžti.

Kalbėdami apie sportininkus mes, savo ruožtu, užtikrinome visokeriopą organizacinį palaikymą bei pagalbą susisiekiant su svarbiomis institucijomis“, – pasakojo D. Gudzinevičiūtė.

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS