Naujoje „Olimpinėje panoramoje“ – neįprastas žvilgsnis į metų herojus

Paskutinę 2021-ųjų dieną pasirodžiusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) leidžiamo virtualaus žurnalo „Olimpinė panorama“ gruodžio mėnesio numeryje daugiausia dėmesio skiriama Lietuvos sporto apdovanojimų herojams.

Į juos šįkart pažvelgėme neįprastai – jų artimųjų ir trenerių akimis.

Taip pat žurnale – išsamus ir nuoširdus interviu su karjeros pabaigą paskelbusia Lietuvos treko karaliene Simona Krupeckaite.

Olimpinių žaidynių medalininkas Jonas Pinskus prisimena, kaip planetos sportininkai buvo tapę politinių sprendimų įkaitais ir dėl to vieni neteko galimybės dalyvauti Maskvos, o kiti – Los Anželo olimpinėse žaidynėse.

Gruodžio „Olimpinėje panoramoje“ rašoma ir apie LTOK projektus, kurie dažnai tampa pavyzdžiu kitoms šalims, Suomijos miesto Vuokačio pasirengimą kovą ten vyksiančiam Europos jaunimo žiemos olimpiniam festivaliui, Lietuvos biatlonininkų kelią Pekino olimpinių žaidynių link, 90 metų jubiliejų pažyminčio mūsų šalies vandensvydžio istoriją ir aktualijas, ledo šokėjas Saulius Ambrulevičius atskleidžia, kad be muzikos negali gyventi ne tik ant ledo.

Skaitykite visus žurnalo numerius

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS