lt
en
KONTAKTAI

Milano-Kortinos žaidynių koordinavimo komisijos posėdyje – apie ženklią pažangą

Nuotraukos autorius: LTOK archyvo nuotr./ D. Gudzinevičiūtė dalyvavo Milano-Kortinos žiemos olimpinių žaidynių koordinavimo komisijos posėdyje.

Olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė dalyvavo antrajame Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) 2026 metų Milano-Kortinos žiemos olimpinių žaidynių koordinavimo komisijos posėdyje.

Nuotoliniame susitikime pasidžiaugta ženklia pažanga, padaryta nuo paskutinio koordinacinio komiteto posėdžio, vykusio praėjusių metų rugsėjį.

Nuo praėjusio posėdžio, pasistūmėta rinkodaros, veiklų ir renginių vietų planavimo srityse. Vienas svarbiausių nuveiktų darbų – išrinkta žaidynių emblema, kurios rinkimų procese dalyvavo per 871 tūkst. žmonių iš 169 valstybių.

Laimėjusi emblema „Futura“ per ateinančius penkis metus taps vienu iš labiausiai atpažįstamų simbolių pasaulyje.

Milano-Kortina žaidynių organizacinis komitetas TOK komisijai pristatė visuomenės įtraukimo veiklos strategijos apžvalgą ‒ strategija bus įgyvendinama ateinančiais metais ir įtrauks plačią auditoriją. Tai padės ne tik garsinti 2026 metų žiemos olimpines ir paralimpines žaidynes, bet  ir žmonėms į jas įsitraukiant ‒ skleisti olimpines vertybes. Tai taip pat bus svarbus elementas, pradėjus įgyvendinti Milano-Kortinakomercinę programą.

Susitikimo metu taip pat buvo aptartą žaidynių infrastruktūra ‒ komitetui buvo džiugu išgirsti, kad buvo įsteigtas konsorciumas, sukursiantis Milano olimpinio kaimelio bendrąjį planą.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS