M. Paškevičius traukiasi iš Lietuvos kilnaus elgesio sporte komiteto prezidento pareigų

2019 m. gruodžio 16 d.

Marius Paškevičius

Iš Lietuvos kilnaus elgesio sporte komiteto prezidento pareigų traukiasi trejus metus organizacijai vadovavęs Marius Paškevičius. Apie tokį sprendimą olimpietis, buvęs dziudo kovotojas paskelbė pirmadienį, gruodžio 16 dieną. Lietuvos Fair Play komitetui M. Paškevičius vadovavo nuo 2017 metų.

„Priėmiau sprendimą pasitraukti iš Lietuvos kilnaus elgesio sporte komiteto prezidento pareigų, nes tikiu, kad atsiras žmogus, kuris gali skirti daugiau laiko ir duoti daug daugiau šiai svarbiai organizacijai ir šiuo metu ypač aktualiai temai. Turiu labai stiprų vidinės atsakomybės jausmą ir jaučiu, kad jo nepateisinu, todėl atėjo laikas daryti permainas ir sukurti galimybę kitiems.

Šiuo metu esu priverstas sumažinti visuomenines pareigas ir imtis šeimos gerovės kūrimo. Esu dėkingas už suteiktą galimybę išbandyti save. Tai buvo įdomūs, pilni iššūkių, įdomių žmonių ir patirčių metai. Ypatingas dėkingas esu Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo direkcijos vadovei Vitai Balsytei už palaikymą bei vertingas pamokas,“- atvirame laiške rašo M. Paškevičius.

Paskutinis M. Paškevičiaus darbas – prieš dvi savaites įteikti Lietuvos sporto Fair Play apdovanojimai. Atsinaujinusiuose apdovanojimuose buvo pagerbti šešių nominacijų laureatai.

Lietuvos Fair Play apdovanojimai

Lietuvos Fair Play apdovanojimai 2019

Prie pasaulinio Fair Play judėjimo Lietuva oficialiai prisijungė 1993 metų kovo 25 dieną. Tuomet Lietuvos tautinio olimpinio komiteto iniciatyva buvo įkurta Kilnaus poelgio komisija. Vėliau komisijos pavadinimas evoliucionavo į Lietuvos kilnaus žaidimo komitetą, galiausiai tapo Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komitetu.

Organizacija veikia kaip Lietuvos tautinio olimpinio komiteto struktūrinis padalinys. Jam nuo įkūrimo iki šių dienų vadovavo Stanislovas Stonkus, Kęstas Miškinis, Arvydas Juozaitis ir Marius Paškevičius.  

Naujasis Lietuvos kilnaus elgesio sporte komiteto vadovas turėtų paaiškėti dar šią savaitę, jį tvirtins LTOK Vykdomasis komitetas.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS