M. Griškonis dalyvavo nuotoliniame TOK sportininkų komisijos susitikime

Nuotraukos autorius: Elvis Žaldaris

Ketvirtadienį (09.09) nuotoliniu būdu vyko globalus Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Sportininkų komisijos susitikimas, kuriame Lietuvai atstovavo ketverių olimpinių žaidynių dalyvis, 2016-ųjų olimpinis vicečempionas irkluotojas Mindaugas Griškonis.

Virtualaus pokalbio metu buvo pristatyti naujieji TOK Sportininkų komisijos nariai ir pirmininkė. Tokijo olimpinių žaidynių metu vykusiuose rinkimuose kandidatavo 30 atletų, o išrinkti buvo šie keturi – legendinis Ispanijos krepšininkas Pau Gasolis, Italijos plaukimo žvaigždė Federica Pellegrini, japonų fechtuotojas Yuki Ota ir lenkų dviratininkė Maja Martyna Włoszczowska. Komisijos pirmininke tapo nuo 2018-ųjų Komisijoje dirbanti buvusi Suomijos ledo ritulininkė Emma Terho.

Artimiausiomis savaitėmis TOK sportininkų komisijos atstovai bendraus su viso pasaulio nacionalinėmis sportininkų komisijomis, kad išsiaiškintų pagrindinius atletų lūkesčius ir didžiausias jų problemas.

Susitikimo metu dalyviai taip pat pasidalijo įspūdžiais ir pastabomis apie ką tik pasibaigusias Tokijo vasaros olimpines žaidynes bei išsakė didžiausius savo nuogąstavimus dėl artėjančių 2022 metų Pekino žiemos olimpinių žaidynių.

„Labai svarbu pamatyti ir susipažinti su kitų nacionalinių olimpinių komitetų sportininkų komisijų pirmininkais ir naująja TOK Sportininkų komisijos pirmininke. Tik nuolat bendraudami ir dalindamiesi savo patirtimi bei idėjomis galėsime sėkmingai bendradarbiauti tiek siekiant gerovės viso pasaulio sportininkams, tiek užtikrinant artėjančių žiemos olimpinių žaidynių sėkmę“, – po susitikimo kalbėjo LTOK Sportininkų komisijos pirmininkas M. Griškonis.

LTOK.lt primena, kad kartu su M. Griškoniu LTOK Sportininkų komisiją sudaro LTOK olimpinio sporto direktorius Einius Petkus, dviratininkė Simona Krupeckaitė, irkluotojas Saulius Ritter, ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė, baidarininkas Edvinas Ramanauskas, buriuotoja Viktorija Andrulytė, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, disko metikas Andrius Gudžius ir buvęs baidarininkas Edigijus Balčiūnas.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS