LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje – papildytas olimpinių kandidatų sąrašas ir aptarti vykę bei artėjantys renginiai

Nuotraukos autorius: LTOK archyvas

Gegužės 19 d., ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame papildytas Paryžiaus olimpinėms žaidynėms besirengiančių sportininkų sąrašas bei aptarti įvykę ir artėjantys renginiai.

Vykdomasis komitetas pritarė LTOK Ekspertų komisijos siūlymui į olimpinėms žaidynėms Paryžiuje rengiamų kandidatų sąrašą įtraukti šaulę Alisą Bogdanovą bei iš olimpinės pamainos sąrašo išbraukti dviratininkę Viktoriją Senkutę, įtraukiant ją į kandidatų sąrašą irklavimo rinktinėje.

Olimpiniai kandidatai

Aptarė vykusius renginius

LTOK sporto direkcijos vadovas Einius Petkus pristatė informaciją apie Europos jaunimo vasaros olimpinio festivalio dalyvausiančių šalių misijų vadovų susitikimą. Jo metu misijos vadovai apžiūrėjo ruošiamas bazes, gyvenimo ir maitinimo sąlygas, buvo aptarti medicininio aptarnavimo, transporto ir kiti svarbūs klausimai. Taip pat susitikimo metu buvo ištraukti vaikinų ir merginų krepšinio turnyro burtai. Iš viso Lietuvos delegaciją sudarys 55 jaunieji sportininkai. Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis vyks liepos 24-30 dienomis Banska Bystricoje (Slovakija).

LTOK olimpinio švietimo direktorius Kasparas Šileikis pristatė gegužės 3 d. vykusį Olimpinio švietimo forumą „Greičiau, aukščiau, tvirčiau – kartu“, kurio metu po dviejų metų pertraukos Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre ir vėl gyvai susitiko daugiau nei 280 pedagogų, trenerių ir kitų švietimo atstovų. Konferenciją taip pat buvo kviečiama stebėti ir nuotoliniu būdu, iš viso gyvai ir tiesioginę transliaciją stebėjo daugiau nei 800 dalyvių.

Renginyje diskusijų ir pranešimų metu dalyviai buvo kviečiami į švietimą įtraukti olimpizmo ugdymo temas. Olimpinio švietimo forume dalyvavo ir į diskusijas įsitraukė pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, paralimpinis čempionas, Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, paralimpinis medalininkas Edgaras Matakas bei kiti specialistai.

Pristatyta artėjanti Olimpinė diena

Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius pristatė organizuojamą „Olimpinės dienos 2022” renginį, kuris šiemet birželio 18 d. vyks Kaune, Santakos parke, šalia pačioje miesto širdyje esančios Kauno pilies.

2022 metais kaip ir anksčiau planuojama surengti gausybę veiklų – jų bus daugiau nei 100. Didžiausioje sporto ir pramogų šventėje netrūks įvairių varžybų, turnyrų, bus kviečiama išbandyti įvairias sporto šakas, gyvai pabendrauti su profesionaliais sportininkais, susitikti su olimpiečiais, įsitraukti į įvairius žaidimus, sudalyvauti smagiuose renginiuose, o šventę vainikuos nemokamas Lino Adomaičio koncertas.

Taip pat tradiciškai dalyviai yra kviečiami registruotis į „Olimpinės dienos 2022” bėgimo varžybas, „LTeam Rogaining 2022“ orientavimosi sporto varžybas bei „ZIP FM” 3×3 krepšinio turnyrą.  

Kviečiame dalyvauti, o pačių aktyviausių lauks specialūs prizai! Visą renginio informaciją rasite čia: https://www.olimpinediena.lt/

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS