LTOK veiklai – gyventojų palaikymas (tyrimas)

2019 m. vasario 25 d.

LTOK vertinimas

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) veiklą gerai arba labai gerai vertina 60 proc. šalies gyventojų, rodo šių metų sausio 23 – vasario 3 dienomis UAB „Baltijos tyrimai“ atlikta apklausa.

Remiantis ja, gerai  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) veiklą vertina 6 iš 10 Lietuvos gyventojų. Šeštadalis respondentų 10 balų sistemoje LTOK veiklą įvertino nuo 7 iki 10 balų. Labai gerai (9 – 10 balų) – kiek daugiau nei ketvirtadalis (27%) respondentų.

„Visuomenės vertinimas mums yra be galo svarbus. Metai iš metų dedame dideles pastangas, siekdami skleisti olimpizmą, jo vertybes, šviečiant ir įtraukiant kuo daugiau šalies gyventojų į olimpinį judėjimą. Tad tokie vertinimai yra savotiškas patvirtinimas, kad pasirinktas kelias buvo ir yra teisingas”, – sako olimpinė čempionė, LTOK prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė.

LTOK veiklą įvertino vidutiniškai, t.y. nei gerai, nei blogai (5 – 6 balo), tik vienas iš septynių apklaustųjų (15%), o blogai LTOK veiklą apibūdino vienas iš dvidešimties (5%) respondentų (nuo 1 iki

4 balų). 

Penktadalis (20%) respondentų neturėjo nuomonės šiuo klausimu.

Tyrimo metu buvo apklausti 1008 Lietuvos gyventojai, kurių amžius siekė nuo 15 iki 74 metų.

LTOK veiklos vertinimas:

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS