LTOK prezidentė diskutavo su olimpiečiais

2018 m. gruodžio 28 d.

Ketvirtadienį (12.27) Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete svečiavosi Nacionalinės sportininkų asociacijos atstovai – penkiakovininkai Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Justinas Kinderis, lengvaatletė Brigita Virbalytė, dziudo imtynininkas Marius Paškevičius, baidarininkas Ričardas Nekriošius ir biatlonininkas Tomas Kaukėnas. Olimpiečiai susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte bei LTOK sporto direkcijos vadovu Einiumi Petkumi.

Susitikime buvo aptarti aktualūs klausimai apie federacijų ir sportininkų finansavimą, Lietuvos sporto finansavimo modelis, galimi jo pokyčiai ir galimos to pasekmės, tolimesnis sportininkų rengimas olimpinėms žaidynėms, galimybė vėl centralizuotai rengti sportininkus olimpinėms žaidynėms. Taip pat buvo aptartas galimas didesnis sportininkų įsitraukimas į sporto organizacijų veiklą, paliestas „Olimpinės darbotvarkės 2020“ (ang. Olympic Agenda 2020) projektas, lyčių lygybės sporte klausimas.

„Labai džiaugiuosi, kad aktyvūs sportininkai domisi viskuo, kas su jais susiję. Tai yra normalus ir teisingas reiškinys. Per pastarąsias savaites spaudoje jie matė daug opoziciškai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atžvilgiu nusiteikusių asmenų pateiktos informacijos. Natūralu, kad po jos kyla klausimų. Į visus klausimus atsakėme diskusijoje,“- po susitikimo su sportininkais sakė LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS