lt
en
KONTAKTAI

LTOK prezidentė dalyvavo Milano-Kortinos žiemos olimpinių žaidynių koordinavimo komisijos posėdžiuose

Olimpinė čempionė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė rugsėjo 28-29 dienomis nuotoliniu būdu dalyvavo 2026 metų Milano-Kortinos žiemos olimpinių žaidynių koordinavimo komisijos posėdžiuose.

Tai buvo pirmieji žaidynių koordinavimo komisijos narių susitikimai, kurių metu jie buvo supažindinti su komisijos misija, tikslais ir atsakomybėmis.

Posėdžių metu pristatyta komanda, sudaryta iš žaidynių organizacinio komiteto bei Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) atstovų.

Pristatyta žaidynių vizija, aptarta komunikacija, diskutuotas sporto bazių klausimas bei kiek lėšų dar prireiks bazių atnaujinimui. Planuojama, kad varžybos galėtų vykti ir 2006 metų Turino žiemos olimpinių žaidynių sporto bazėse, pavyzdžiui, greitojo čiuožimo trumpuoju taku arenoje.

Taip pat aptartos programoje „Olimpinė darbotvarkė 2020“ numatytos rekomendacijos ir priimtos naujosios normos, padėjusios sutaupyti pasirengimo žaidynėms kaštų.

Šią savaitę LTOK prezidentė dalyvaus ir dvejuose nuotoliniuose Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) posėdžiuose. Spalio 1 dieną vyks uždaras tik TOK nariams skirtas posėdis, tuo tarpu spalio 2 d. TOK į susitikimą kviečia visų nacionalinių olimpinių komitetų atstovus.

D. Gudzinevičiūtė – vienintelė TOK narė iš Baltijos šalių. Ji buvo išrinkta 2018 metais Buenos Airėse vykusioje TOK sesijoje. Tai – istorinis pasiekimas Lietuvai.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS