LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė Lozanoje dalyvavo ANOC Vykdančiosios tarybos posėdyje

2023 m. gruodžio 7 d.

Olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė trečiadienį dalyvavo Lozanoje (Šveicarija) vykusiame Nacionalinių olimpinių komitetų asociacijos (ANOC) Vykdančiosios tarybos posėdyje.

Šios tarybos nare ji tapo, kai buvo išrinkta Europos olimpinių komitetų asociacijos (EOK) viceprezidente.

„Tai buvo paskutinysis šiais metais posėdis, todėl buvo svarbu ne tik aptarti besibaigiančius metus, bet ir pažvelgti į 2024-uosius“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

Posėdžio metu pristatytos ANOC finansinės ataskaitos, kalbėta apie Pasaulio paplūdimio žaidynių ateitį bei pasiruošimą kitais metais Portugalijoje vyksiančiai ANOC Generalinės asamblėjos sesijai.

Posėdžio akimirka.

Posėdžio akimirka.

„Žinoma, ypatingas dėmesys buvo skirtas kitais metais vyksiančioms Paryžiaus olimpinėms žaidynėms. Tai pirmosios žaidynės po pandemijos, po 12 metų pertraukos grįžtančios į Europą – neabejojama, kad prancūzai ir sportininkams, ir sirgaliams pasiūlys įspūdingą reginį.

Pasiruošimas vyksta sklandžiai, tačiau nerimą kelia logistika. Kad laiku pasiektų sporto bazes, sportininkams ir treneriams teks labai gerai planuoti laiką ir, ko gero, naudotis viešuoju transportu. Taip pat didelės pajėgos metamos žaidynių dalyvių saugumui užtikrinti“, – kalbėjo D. Gudzinevičiūtė.

Posėdžio metu taip pat pranešimus pristatė penkių žemynų nacionalinių olimpinių komitetų asociacijos, kultūros ir švietimo, lyčių lygybės, teisės, marketingo, medicinos ir tvarumo komisijų vadovai.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS