LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė dalyvavo EOK Vykdomojo komiteto posėdyje Romoje

2021 m. rugsėjo 14 d.

Olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė antradienį dalyvavo Europos olimpinių komitetų asociacijos (EOK) Vykdomojo komiteto posėdyje Romoje.

Tai buvo antrasis Vykdomojo komiteto posėdis po birželį vykusių EOK rinkimų. Juose D. Gudzinevičiūtė buvo išrinkta organizacijos viceprezidente. Ji – pirmoji moteris šiose pareigose.

„Vykdomojo komiteto nariai turėjo laiko susipažinti su organizacijos ir darbo specifika, todėl šiandien ne tik aptarėme, bet ir suplanavome darbus. Iš kolegų jaučiu daug entuziazmo ir noro dirbti Europos sporto ir sportininkų labui“, – sakė LTOK prezidentė.

Posėdžio metu 2023 metų Krokuvoje vyksiančių Europos žaidynių organizacinis komitetas pristatė padarytus darbus.

„Viena paskutiniųjų žinių – į Europos žaidynių programą vėl bus įtrauktas fechtavimas, kur sportininkai galės rinkti olimpinio reitingo taškus“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

EOK Vykdomojo komiteto posėdžio akimirka.

EOK Vykdomojo komiteto posėdžio akimirka.

Vykdomojo komiteto nariai taip pat aptarė pasiruošimą spalio 6 dieną Dubrovnike (Kroatija) vyksiančiai Europos sportininkų asamblėjai, kurios metu vyks rinkimai į EOK Sportininkų komisiją. Taip pat daug kalbėta apie naujos kadencijos EOK komisijų veiklą, diskutuota apie sporto šakas, kurios turėtų būti įtrauktos į Europos žaidynių programą.

Posėdyje taip pat pristatytos EOK generalinio sekretoriaus bei iždininko ataskaitos, aptarta EOK strategija iki 2030 metų, pristatyti Europos sportininkų rezultatai Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Pirmadienį Romoje vyko EOK vadovybės susitikimas, kuriame dalyvavo prezidentas Spyros Capralos, viceprezidentė D. Gudzinevičiūtė, generalinis sekretorius Raffaele Pagnozzi ir iždininkas Peteris Mennelis.

LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė taip pat yra Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) narė.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS