LTOK lankėsi Europos olimpinių komitetų asociacijos prezidentas Spyros Capralos

2023 m. gegužės 22 d.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Pirmadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) lankėsi Europos olimpinių komitetų asociacijos (EOK) prezidentas, Graikijos nacionalinio olimpinio komiteto vadovas Spyros Capralos. Jis susitiko su olimpine čempione, LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte.

„Gera čia būti“, – sakė S. Capralos. Neformalaus susitikimo metu D. Gudzinevičiūtė svečiui įteikė LTOK garbės ženklą, o S. Capralos savo ruožtu LTOK vadovei – EOK atminimo ženklą bei Graikijos olimpinio komiteto simbolinę plaketę su pirmojo olimpinio stadiono atvaizdu.

Daina Gudzinevičiūtė ir Spyros Capralos (S. Čirbos nuotr.).

Daina Gudzinevičiūtė ir Spyros Capralos (S. Čirbos nuotr.).

„Su Spyros esame pažįstami daug metų, vienas kitu pasitikime ir dirbame vedami tų pačių vertybių ir tikslų – kad Europos olimpinis judėjimas klestėtų. Todėl jam tapus EOK prezidentu ir man pasiūlius viceprezidento postą – ilgai nesvarsčiau.

Spyros subūrė Europos olimpinių komitetų bendruomenę, kasdien vyksta bendravimas su EOK Vykdomojo komiteto nariais. Jis didelį dėmesį skyrė lyčių lygybei. Pamenu, prieš dešimtmetį EOK Vykdomajame komitete buvau viena moteris, o šiuo metu esame 7-ios.

Spyros Capralos ir Daina Gudzinevičiūtė (S. Čirbos nuotr.).

Spyros Capralos ir Daina Gudzinevičiūtė (S. Čirbos nuotr.).

Tai modernus vadovas, kuris randa kalbą su žmonėmis. Ypatingai džiaugiuosi, kad jis išlaikė vertybinę poziciją ir EOK renginių duris paliko užvertas Rusijos ir Baltarusijos sportininkams. Jų nėra Europos jaunimo olimpiniuose festivaliuose, nebus ir Europos žaidynėse“, – sakė EOK viceprezidentė D. Gudzinevičiūtė.

S. Capralos dalyvavo savaitgalį Kaune vykusiame Eurolygos finalo ketverto turnyre, kur žaidė ir Graikijos Pirėjo „Olympiacos“ klubas.

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS