LTOK kviečia į nemokamus sporto administravimo kursus treneriams

2023 m. kovo 1 d.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) sporto trenerius kviečia registruotis į nemokamą sporto administravimo programą.

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo ir LTOK finansuojamų mokymų metu dalyviai gilins žinias apie olimpinį judėjimą, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą. Programa taip pat siekiama ugdyti trenerių gebėjimus rengti priemones ir procedūras, kurios padėtų visoms sporto organizacijoms kelti administravimo profesionalumą.

Mokymus sudaro 3 intensyvios dienos su profesionaliais lektoriais. Juose bus pateikta informacija apie olimpines žaidynes, sporto mediciną, konfliktų valdymą, emocinį intelektą, psichologiją ir olimpinę misiją. Siekiama skatinti sporto trenerius kelti profesinę kvalifikaciją vadybos srityje, keistis turima patirtimi ir idėjomis, skatinant sporto sektoriaus plėtrą.

Dėl riboto vietų skaičiaus dalyvauti mokymuose bus atrinkti ne daugiau nei 20 sporto organizacijų trenerių.

Užpildytos dalyvio paraiškos formos, darbo stažo (ne mažiau nei 2 metai) sporto organizacijoje patvirtinimo ir sporto šakos federacijos rekomendacijos iki kovo 15 d. 12 val. laukiame el. paštu ernesta@ltok.lt. 

Kvietimas 2023 Dalyvio paraiška 2023

Atrinkti dalyviai bus informuoti iki kovo 17 d.

 Mokymai bus sudaryti iš keturių dalių:

Kovo 23 d.  – įvadinė dalis, informacija apie olimpines žaidynes; įtakos darymas; psichologija.

Kovo 24 d. – konfliktų valdymas, emocinis intelektas.

Balandžio 6 d. – sporto medicina

+14

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS