LTOK Ekspertų komisija susitiko su vasaros sporto šakų federacijomis

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Ekspertų komisija baigė susitikimų su vasaros sporto šakų federacijų atstovais sesiją.

Praėjusią savaitę ir šios pradžioje Ekspertų komisija su sporto federacijų vadovais aptarė Tokijo olimpinėms žaidynėms keltus tikslus ir pasiektus rezultatus.

„Aptarėme federacijų paruoštas ataskaitas, veiksnius, turėjusius įtakos rezultatams, klausėme, ko trūko iš organizacinės pusės. Ši informacija labai svarbi rengiantis kitiems olimpiniams renginiams“, – sakė Ekspertų komisijos pirmininkas LTOK Sporto direkcijos vadovas Einius Petkus.

Vos pasibaigus Tokijo žaidynėms sporto federacijos buvo pakviestos teikti atletų kandidatūras į Paryžiaus olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų ir olimpinės pamainos sąrašus šiems ir 2022 metams.

Šie sąrašai sudaromi pagal numatytus kriterijus. Susitikimuose federacijos savo siūlomus kandidatus pristatė ekspertų komisijai.

LTOK Ekspertų komisija sudarytus 2024 metų olimpinių kandidatų ir olimpinės pamainos sąrašus teiks tvirtinti LTOK Vykdomojo komiteto nariams.

Vykdomojo komiteto posėdyje taip pat bus tvirtinami programos „Paryžius 2024“ lėšų paskirstymo kriterijai individualių sporto šakų rinktinėms, mokomajam sportiniam darbui ir parengiamosioms varžyboms paskutiniajam šių metų ketvirčiui.

 

 

 

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS