LTeam žiemos festivalyje – žiūrovų pamiltas sporto talismanų konkursas

2020 m. sausio 24 d.

Rokas Lukoševičius

Žalgirinis, Dragas ar Pankas Panda? O galbūt iš Baltarusijos atvyksiantys Volikas ar Miša? LTeam žiemos festivalio dalyvių itin pamėgto sporto talismanų turnyro čempionas bus karūnuotas vasario 1-ąją Druskininkuose.

Septintą kartą rengiamoje žiemos sporto ir pramogų šventėje šis smagus turnyras bus organizuojamas jau ketvirtąkart. O trečią sykį iš eilės jame varžysis ne tik Lietuvos, bet ir užsienio sporto klubų talismanai.

„Festivalio atmosfera buvo labai jaudinanti, čia radau daug naujų draugų. Buvo smagu bendrauti su sportininkais ir žiūrovais bei drauge džiaugtis pergalėmis. Tiek ruošdamasis turnyrui, tiek ir jo metu įgijau daug patirties, o visi prisiminimai liko mano širdyje. Niekada jų nepamiršiu“, – 2019-uosius prisiminė turnyro laimėtojas antrųjų Europos žaidynių Minske talismanas Lesikas.

Praėjusiame festivalyje jis nugalėjo pirmųjų dviejų metų čempioną Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo talismaną Žalgirinį, tuomet Druskininkuose užėmusį antrą vietą.

„Talismanui kartelė yra užkelta labai aukštai. Jei prieš kelis metus talismanams užteko linksminti publiką savo grimasomis, tai dabar ta pati publika iš jų tikisi šokių, pasirodymų ir kitokių triukų, – savo kasdienio darbo subtilybes pasakojo Žalgirinis. – Ir man labai smagu, kad talismanai tobulėja. Kasmet jie į festivalį atvažiuoja energingesni, linksmesni, kupini naujų idėjų, kaip pralinksminti publiką. Žinant, koks pragaras verda kostiumo viduje, talismanų gebėjimas išlaikyti gerą nuotaiką ir ją perduoti publikai yra įspūdingas.“

Žalgirinis (Roko Lukoševičiaus nuotr.)

Žalgirinis (Roko Lukoševičiaus nuotr.)

Abu ankstesnių turnyrų čempionai šiemet nusprendė pailsėti, todėl jau dabar aišku – vasario 1-ąją bus karūnuotas naujas laimėtojas.

Daugiausiai patirties turnyre turi LTeam komandos simbolis Ąžuolas ir Vilniaus ledo ritulio klubo „Hockey Punks“ talismanas Pankas Panda, dėl titulo kovosiantys jau ketvirtą kartą.

„Snow arenos“ simbolis Sniegius turnyre varžysis trečią sykį, Klaipėdos rankinio klubo „Dragūnas“ talismanas Dragas, Minsko (Baltarusija) rankinio klubo „SKA-Minsk“ atstovas SKAy ir Miša iš Minsko ledo ritulio klubo „Junost Minsk“ – antrąjį.

Smagiame turnyre išvysime ir debiutantų. Pirmą kartą festivalyje pasirodys ledo ritulio klubo „Kaunas Hockey“ talismanas Tauriukas ir trys svečiai iš Baltarusijos: šalies tinklinio federacijos simbolis Volikas, futbolo klubo „Dinamo Minsk“ talismanas Dimoša ir krepšinio komandos „Tsmok-Minsk“ atstovas Tsmokis.

Ąžuolas (Roko Lukoševičiaus nuotr.)

Ąžuolas (Roko Lukoševičiaus nuotr.)

5 talismanai iš Lietuvos ir 5 iš užsienio turnyre dalyvaus greitojo nusileidimo, greitojo čiuožimo, individualių šokių, kerlingo, bavariško akmenslydžio ir sniego tinklinio rungtyse.

„Pagrindinis turnyro tikslas – skleisti gerą nuotaiką, džiaugsmą ir plačią šypseną festivalio dalyvių akyse ir veiduose. Talismanai festivalyje ne konkuruoja, o skleidžia savitarpio draugystę, bendradarbiavimą ir rodo kilnų elgesį, padėdami vieni kitiems, – paaiškino Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius.

Talismanų turnyras vyks LTeam žiemos festivalio metu. Jame vasario 1-2 dienomis su Dalyvio pasu bus galima nemokamai išbandyti 30 sporto veiklų ir renkant taškus laimėti įvairių prizų, taip pat dalyvauti tiek mokamose, tiek nemokamose bėgimo varžybose ir stebėti ledo alpinizmo, rogainingo ar sniego tinklinio turnyrus.

Sausio 31-ąją „Snow arenoje“ bus surengtas sporto kino seansas, kurio metu bus parodyti net du dokumentiniai filmai, o vasario 1-ąją koncertuos Saulius Prūsaitis. Abu renginiai – taip pat nemokami.

Žiemos sporto ir pramogų šventės dalyvių bei žiūrovų patogumui – į „Snow areną“ atvykti bus galima nemokamu „Kautros“ autobusu, kuris iš Druskininkų Laisvės aikštės (ir atgal) kuruos visas tris renginio dienas.

Autobuso tvarkaraštį ir visą informaciją apie renginį galima rasti adresu www.ltok.lt/festivalis.

Septintą kartą rengiamą LTeam žiemos festivalį organizuoja LOF, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Druskininkų miesto savivaldybė ir „Snow arena“.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS