„LTeam žiemos festivalyje“ tradiciškai susirungs sporto talismanai – turnyre laukia net 5 rungtys

2023 m. vasario 6 d.

Elvio Žaldario nuotr.

Jau šį savaitgalį Druskininkus užplūs aktyvaus laisvalaikio mėgėjai – vasario 10–11 dienomis „Snow arenoje“ ir šalia jos vyks tradicinis „LTeam žiemos festivalis 2023“. Be įvairiausių rungčių, nemokamų veiklų ir galimybės išbandyti skirtingas sporto šakas čia susirungs ir nuotaikingieji talismanai – renginio dalyvius jie užkrės gera nuotaika ir įtrauks į smagią žaidimų karuselę.

„Sporto talismanų turnyras jau tapo neatsiejama festivalio dalis, jį organizuojame jau penktus metus. Tai turbūt viena smagiausių visos šventės atrakcijų, kurią ypač mėgsta vaikai, nors sunku rasti suaugusį, kuriam jie nekeltų šypsenos!“ – sako sporto talismanų koordinatorė Dovilė Bliūdžiūtė.

„Snow arenos“ Sniegius

„LTeam žiemos festivalyje 2023“ bus galima sutikti šešis talismanus: Lietuvos olimpinės komandos „LTeam“ Ąžuolą, „Snow arenos“ Sniegių, Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos Žalgirinį ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolo komandos Vilką, čia taip pat dalyvaus Lietuvos futbolo federacijos Vytis ir ledo ritulio komandos „Hockey Punks“ Pankas Panda.

„Kasmet stengiamės pakviesti kuo daugiau sporto talismanų, tačiau jie, kaip ir sportininkai – turi įtemptą grafiką ir ne visuomet gali dalyvauti įvairiose veiklose. Vilkas ir Vytis – šio turnyro „naujokai“, tačiau jie jau dabar nusiteikę azartiškai kovai ir nė nežada nusileisti senbuviams“, – tikina D. Bliūdžiūtė.

„Hockey Punks“ Pankas Panda

Sporto talismanų turnyras „LTeam žiemos festivalyje 2023“ vyks vasario 11 d., šeštadienį, tarp 11–16 val. Visiems jame dalyvaujantiems personažams reiks įveikti penkias rungtis, tarp kurių jų laukia:

  • Bavariško akmenslydžio rungtis – joje talismanai varžysis individualiai.
  • Šokis – tai visų mėgstamiausias pasirodymas, talismanai turės pristatyti iš anksto paruoštą šokį lauke ant scenos, jį vertins komisija.
  • Greitojo nusileidimo rungtis – vyks „Snow arenoje“. Tai viena ekstremaliausių užduočių, kurią talismanams teks įveikti leidžiantis nuo kalno specialiu paspirtuku.
  • Triratis – nauja rungtis, organizuojama pirmą kartą. Tikslas – kuo greičiau įveikti trasą triračiu dviračiu.
  • Cornhole žaidimas, arba lietuviškai – kukurūzinio rungtis. Čia talismanams reiks parodyti rankos taiklumą ir iš 6–8 metrų mestą kukurūzų maišelį pataikyti į specialios žaidimo lentos skylę.

„Žalgirio“ Žalgirinis

„Sporto talismanai neša svarbią žinią ir emociją ne tik dalyvaujantiems, bet ir žiūrovams. Visi atvykę į Druskininkus, į „LTeam žiemos festivalį“, kviečiami pasimėgauti vienas kito kompanija, stengtis palaikyti, apdovanoti šiluma ir šypsenomis, o gal net ištiesti pagalbos ranką jei tokios reiks.

Vaikai  festivalyje užima ypatingą vietą, be jų nebūtų garsaus juoko, daug šūksnių ir laimingų veidų. Džiugu matyti, kaip jie drąsiai čiumpa talismanui už rankos ir veda supažindinti su savo šeima, ar kviečia padėti atlikti kokią užduotėlę“, – sako talismanų koordinatorė D. Bliūdžiūtė.

Ji išdavė, kad „Snow arenos“ sergėtojas Sniegius su nekantrumu laukia debiuto triračių rungtyje. Turnyras žada būti įtemptas – po pertraukos čia prisijungs ir Pankas Panda, ir anksčiau turnyro nugalėtojo vardą jau spėjęs iškovoti Žalgirinis, – abu jau ruošiasi ir daro apšilimo pratimus. Tuo tarpu „LTeam“ Ąžuolas lygina savo naują kostiumą ir žada pakerėti komisijos narius kruopščiai ruošiamu šokiu.

„Žalgirio“ Vilkas

Lietuvos futbolo federacijos Vytis

„Labai laukiame pasimatymo, susitikimo su žmonėmis. Norime jiems pamojuoti, apsikabinti, skleisti gerą emociją. Sutikę renginyje talismaną, pasidarykite su juo asmenukę, drauge išbandykite veiklas“, – skatina D. Bliūdžiūtė.

„LTeam žiemos festivalis 2023“ Druskininkuose vyks jau šeštą kartą. Vasario 10–11 d. prie „Snow arenos“ organizuojama daugiau nei 30 įvairių nemokamų veiklų, tarp kurių – galimybė išbandyti skirtingas žiemos sporto šakas ir rungtis, vyks įvairios varžybos, turnyrai, užsiėmimai vaikams, kino seansas ir GJan koncertas, siurprizai bei dovanos kiekvienam.

„LTeam“ Ąžuolas

+3

Daugiau informacijos apie „LTeam žiemos festivalį 2023“.

Naujienas taip pat sekite „LTeam“ feisbuke.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS