LTeam komandą nuo šiol rengs „4F“

2019 m. birželio 21 d.

Sarajave vykusiame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje prasidėjęs bendradarbiavimas virto ilgalaike sutartimi. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) aprangų gamintoju olimpinėms žaidynėms ir festivaliams tapo Lenkijos prekinis ženklas „4F“.

„Šis bendradarbiavimas – ilgų paieškų ir derybų rezultatas. Mūsų sportininkai ryškiai spindi sporto arenose ir aikštėse, tačiau turime būti matomi ir už jų ribų. Antradienį į Minską, kuriame vyks antrosios Europos žaidynės, išlydėjome LTeam komandos narius – naujoji aprangų kolekcija puikiai atitiko mūsų pageidavimus: ji ryški, atspindinti mūsų šalies trispalvės simbolius. Esame patenkinti pirmaisiais bendradarbiavimo rezultatais ir tikimės, kad jie ateityje bus netgi dar geresni“, – kalbėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Prekiniui ženklui „4F“ kurti sportinę aprangą patiki vis daugiau nacionalinių olimpinių komitetų. Be Lietuvos „4F“ dar rengia Lenkijos, Latvijos, Serbijos, Kroatijos, Slovakijos, Graikijos ir Šiaurės Makedonijos elitinius sportininkus.

„Prekės ženklui „4F“ bendradarbiavimas su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu yra labai svarbus įvykis. Tikiu, kad mūsų apranga padės atletams pasiekti geriausių sportinių rezultatų. Didžiuojamės, kad Lietuvos tautinis olimpinis komitetas – jau aštuntasis, su kurį galime palaikyti savo produktais ir žiniomis. Pasirašyta sutartis yra svarbus žingsnis visai kompanijai. Lietuvoje pirmąją „4F“ parduotuvę atidarėme 2017 metais Vilniuje. Šiuo metu turime jūsų šalyje jų turime jau keturias ir planuojame atidaryti dar daugiau“, – sakė OTCF S.A. valdybos prezidentas Igoris Klaja.

Naujausiąją „4F“ kolekciją LTeam sportininkai išmėgins jau penktadienį prasidėsiančiose ir iki birželio 30 dienos Minske vyksiančiose antrosiose Europos žaidynėse. Naujieji LTOK aprangų gamintojai rengs ir Europos jaunimo olimpinių festivalių (EJOF) bei jaunimo olimpinių žaidynių dalyvių, taip pat ruoš naujas kolekcijas olimpinių žaidynių delegacijos nariams.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS