Lietuvos sporto treneriai dalyvavo LTOK sporto administravimo kursuose

Nuotraukos autorius: E. Žaldaris

Gegužės 10-11 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Tarptautinio olimpinio komiteto Olimpinio solidarumo programos finansuojami sporto administravimo mokymai treneriams.

Tai buvo pirmoji iš dviejų dalių – kursus sudaro 4 intensyvios dienos su profesionaliais lektoriais. Per šias dvi dienas dalyviai susipažino su LTOK veikla ir partnerystės galimybėmis, analizavo konfliktinių situacijų sprendimo bei sprendimų priėmimo grupėse būdus.

„Džiaugiamės jau ne vienerius metus galėdami prisidėti prie sporto trenerių tobulėjimo. Administravimo žinios ne tik padeda efektyviau planuoti darbą, bet ir suteikia motyvacijos kelti profesinę kvalifikaciją. Kasmet planuodami mokymus atsižvelgiame į naujausias tendencijas ir aktualiausias temas“, – sakė LTOK olimpinio sporto direkcijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

+16

Antroji kursų dalis vyks gegužės 26-27 dienomis, kurios metu dalyviai gilinsis į pokyčių vadybos sporto trenerio veikloje principus.

Jau devintus metus LTOK organizuojamų sporto administravimo mokymų metu dalyviai gilina žinias apie olimpinį judėjimą, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą. Programa taip pat siekiama ugdyti trenerių gebėjimus rengti priemones ir procedūras, kurios padėtų visoms sporto organizacijoms kelti administravimo profesionalumą.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS