Lietuvos pedagogus bei trenerius vėl suburs Olimpinio švietimo forumas: skelbiama registracijos pradžia

2023 m. balandžio 14 d.

V. Dranginio nuotr.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) aštuntą kartą surengs švietimo bei sporto atstovų pamėgtą „Olimpinio švietimo forumą“. Gegužės 26 dieną Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyksiantis renginys šiais metais dalyvius pasitiks tema „Kur slypi motyvacija?“

Forumo tikslas – kitaip pažvelgti į formalųjį švietimą. Renginio metu bus siekiama supažindinti pedagogus, savivaldybių bei jaunimo organizacijų darbuotojus, trenerius ir visus, besidominčius olimpiniu judėjimu, su kitokiomis ugdymo galimybėmis, įkvėpti, padėti plėsti akiratį bei atrasti savo profesiją iš naujo. Forumo metu pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus savo sričių specialistai, visuomenėje žinomi veidai, mokslininkai, Lietuvos olimpiečiai, sportininkai.

Šių metų forumo tema pasirinkta siekiant nagrinėti vidinės ir išorinės motyvacijos svarbą, motyvacijos ištakas bei skirtingus visuomenei sektinus pavyzdžius, jaunimo fizinio aktyvumo motyvacijos skatinimo galimybes.

„Motyvacija būti ir išlikti fiziškai aktyviems yra vienas iš keturių fizinio raštingumo elementų, be kurio neįvyktų nei viena treniruotė ar fizinio ugdymo pamoka. Esame labai dėkingi pedagogams bei treneriams – jie atlieka sunkiausią darbą – jaunimui yra ne tik autoritetai, tačiau ir vieni didžiausių įkvėpėjų judėti, pamilti fizinį aktyvumą. Todėl šiemet dalyviams pasiūlysime papildyti žinių bagažą į įvairias motyvacijos formas pažvelgiant kitu kampu, atrasti dar nepažintas priemones ir, žinoma, įsikvėpti patiems.

Šis renginys – unikali nemokama galimybė švietimo darbuotojams bei treneriams susiburti ir gilinti savo kompetencijas, praplėsti ugdymo žinias“ – sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Su forumo dalyviais patirtimi bei motyvacija dalinsis visoje Lietuvoje plačiai nuskambėjusios istorijos herojus, kojos netekęs ekstremalaus sporto mėgėjas Rapolas Micevičius, socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko, Lietuvos sporto universiteto profesorius, vaikų fizinio aktyvumo ekspertas Arūnas Emeljanovas, „World Aquatics“ plėtros ir švietimo vadovė Vita Balsytė, žinomi Lietuvos sportininkai, olimpiečiai bei kiti įkvepiantys pranešėjai.

„Labai dažnai fizinio aktyvumo stokos priežastimi tampa būtent motyvacijos stoka. Visi puikiai žinome, kaip svarbu yra judėti, tačiau dažnai renkamės kitus, daug fizinių pastangų nereikalaujančius laisvalaikio praleidimo būdus. Šiuo metu kartu su partneriais iš Didžiosios Britanijos kuriame unikalų Lietuvos fizinio raštingumo modelį, kurio viena svarbiausių dalių yra būtent motyvacija būti fiziškai aktyviems. Motyvacijai ugdyti reikia kelių skirtingų elementų, kuriuos šiame renginyje ir aptarsime bei suteiksime unikalią galimybę dalyviams išgirsti istorijas žmonių, kurie yra puikūs motyvacijos ir ryžto pavyzdžiai ne tik jaunimui, bet ir visiems mums“, – apie forumo tikslus kalbėjo LTOK olimpinio švietimo direktorius Kasparas Šileikis.

Renginio dalyviai „Žalgirio“ arenoje taip pat turės galimybę dalyvauti interaktyviose veiklose, įsitraukti į „Lemon Gym“ trenerio vedamą mankštą, laimėti partnerių „Affidea klinika“ įsteigtus dovanų čekius. Visų dalyvių lauks partnerių bei organizatorių įsteigtos dovanos.

Registruotis į Olimpinio švietimo forumą kviečiama iki gegužės 12 dienos. Renginys nemokamas.

REGISTRACIJA: www.olimpiniosvietimoforumas.lt 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS