Lietuvos Fair Play apdovanojimas pasiekė estą E. Noolą

2020 m. sausio 16 d.

Erkis Noolas
Erkis Noolas
Erkis Noolas

Estijos olimpinis komitetas

2019 metų gruodį vykusiuose „Lietuvos Fair Play apdovanojimuose“ laureatu pirmą kartą tapo ne lietuvis. Apdovanojimas „Už kilnų poelgį“ atiteko estui Erkiui Noolui. Sidnėjaus olimpinių žaidynių dešimtkovės čempionas šiuo metu treniruoja Estijos sportininkus.
 
Šią savaitę E. Noolui Estijos olimpiniame komitete pagaliau buvo įteiktas apdovanojimas, apie kurį buvęs sportininkas nieko nežinojo. Apdovanojimą olimpietis atsiėmė po Estijos elitinio sporto komisijos posėdžio. Apdovanojimą treneriui įteikė Estijos olimpinio komiteto generalinis sekretorius Siim Sukles ir viceprezidentas, dukart olimpinis medalininkas Tõnu Tõniste.
 
Laureato reakciją galite pamatyti nuotraukose.
 
Priminsime, jog E. Noolui apdovanojimas skirtas už pagalbą Lietuvos sportininkui Europos iki 23 metų lengvosios atletikos čempionate Švedijoje. Čia Lietuvos rinktinės narys Edgaras Benkunskas dalyvavo dešimtkovės varžybose. Estijos komanda iš pradžių paskolino lietuviui kartį šuolių su kartimi rungčiai, o vėliau E. Noolas teikė rekomendacijas ir pasiūlymus Edgarui ir jo trenerei Indrei Jakubaitytei.
 
E. Noolas pasiūlė Lietuvos sportininkui naudoti kitą kartį ir patarinėjo Edgarui net varžybų metu. To rezultatas – 8 vieta čempionate ir 20 cm pagerintas asmeninis karjeros rekordas (4,50 m).

2020-01-16

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS