Kviečiame dalyvauti Olimpinių vertybių ugdymo programos antrojo lygmens mokymuose Klaipėdoje

2022 m. rugsėjo 30 d.

K. Štreimikis

Spalio 10 – 12 d. Klaipėdoje bus vykdomi antrojo lygmens Olimpinių vertybių ugdymo programos (OVUP) mokymai, kuriuose kviečiama dalyvauti iki 20 dalyvių – pirmojo lygmens OVUP mokymuose jau dalyvavusius bei su OVUP norinčius susipažinti bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo pedagogus, sportininkus.

Mokymų metu dalyviai bus supažindinami su programa, jau susipažinę – kviečiami gilinti OVUP naudojimo žinias bei įgyti žinių apie dar daugiau ugdymo procese taikytinų praktinių veiklų ir patys jas išbandyti.

„Klaipėdos apskrityje matome didelį pedagogų aktyvumą taikant OVUP, matome, kiek daug pedagogų nori dar tik susipažinti su OVUP, taip pat jaučiame poreikį iš jau pirmojo lygmens mokymuose dalyvavusių pedagogų žinias praplėsti, atšviežinti bei įgyti naujų. Mokymų metu analizuosime, kaip programą sekasi taikyti praktikoje bei ką dar pedagogai gali pasiūlyti ugdytiniams, kaip veiklas padaryti dar efektyvesnes. Džiaugiamės matydami ugdytojų entuziazmą visoje Lietuvoje bei vis augančią programos bendruomenę. Mielai kviečiame prisijungti bei praktiškai išbandyti veiklas ir tuos pedagogus ar sportininkus, kuriems OVUP – dar visai nauja”, – kalbėjo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) olimpinio švietimo direktorius Kasparas Šileikis.

OVUP antrojo lygmens mokymų tikslas – gilinti ugdytojų žinias, kaip taikyti OVUP 2.0 metodiką savo darbe remiantis neformaliojo ugdymo principais.

LTOK vienas pirmųjų pasaulyje OVUP išvertė į savo šalies kalbą ir, pritarus TOK, pasiūlė kelių lygių mokymus Lietuvos pedagogams. Per ketverius metus visoje Lietuvoje pedagogams buvo surengta 56 mokymai. Juose dalyvavo daugiau kaip 1300 ugdytojų. Lietuvoje vykdomus mokymus yra stebėjusios TOK olimpinio švietimo padalinio atstovė Ana De Azevedo ir TOK olimpinio fondo kultūrai ir paveldui vyriausioji švietimo vadovė Xenia Kourgouzova.

Registracija į mokymus vykdoma iki spalio 5 d.

Registracijos forma rasite čia.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS