Unikali galimybė ugdantiems jaunimą: pradėta registracija į Olimpinių vertybių ugdymo programos mokymus Druskininkuose

2022 m. spalio 11 d.

M. Golubevas

Spalio 26 – 28 d. Druskininkuose bus organizuojami Olimpinių vertybių ugdymo programos (OVUP) mokymai, kuriuose kviečiami dalyvauti sporto treneriai, trenerio ar mokytojo specialybės siekiantys studentai, sportininkai, pedagogai bei ugdytojai, kurie nori gilinti olimpinio švietimo žinias ir tobulinti vertybių ugdymo kompetencijas.

„OVUP yra puiki galimybė praplėsti savo žinias ugdant jaunimą. Didžiausias programos išskirtinumas – čia mes dėmesį skiriame vertybiniam ugdymui, bet jis gali būti pritaikomas tiek sporte, tiek, tarkime, lietuvių kalbos bei kitose pamokose. Mokymų metu ne tik pristatome programą, bet ir suteikiame konkrečius metodus, prastatome taikytinas veiklas bei užsiėmimus, kuriuos, visų pirma, išbando patys dalyviai. Lietuvoje programą įgyvendiname jau penktus metus, kasmet susidomėjimas vis auga, tad turime ribotą vietų skaičių ir kviečiame paskubėti prisijungti“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) olimpinio švietimo direktorius Kasparas Šileikis.

OVUP mokymų Druskininkuose tikslas – supažindinti ugdytojus su OVUP programa, bei suteikti įrankių, kaip taikyti šią metodiką kasdieniame savo darbe. 

Mokymus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), apgyvendinimo, maitinimo, programos išlaidas dengia organizatoriai.

Registracijos forma rasite čia.

Registracija į mokymus vykdoma iki spalio 19 d.

LTOK vienas pirmųjų pasaulyje OVUP išvertė į savo šalies kalbą ir, pritarus Tarptautiniam olimpiniam komitetui (TOK), pasiūlė kelių lygių mokymus Lietuvos pedagogams. Per ketverius metus visoje Lietuvoje pedagogams buvo surengta 56 mokymai. Juose dalyvavo daugiau kaip 1300 ugdytojų. Lietuvoje vykdomus mokymus yra stebėjusios TOK olimpinio švietimo padalinio atstovė Ana De Azevedo ir TOK olimpinio fondo kultūrai ir paveldui vyriausioji švietimo vadovė Xenia Kourgouzova.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS