Krepšinio rungtynėse spaudos dienai paminėti – žurnalistų triumfas

Nuotraukos autorius: S. Čirba

Praėjusią Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną sporto žurnalistai paminėjo krepšinio aikštėje. Antradienį po metų pertraukos profesinė šventė vėl buvo minima tradicinėmis rungtynėmis su „Perlo“ veteranų komanda.

„Sporto žurnalistų indėlis į sporto populiarinimą – didžiulis. Jie stipriai prisideda ne tik prie sporto matomumo, bet ir prie visuomenės fizinio aktyvumo augimo, olimpinių vertybių sklaidos. Šios rungtynės – graži, daug metų trunkanti tradicija ir galimybė mums padėkoti sporto žurnalistams už jų darbą.

Čia susirenkama ne laimėti bet kokia kaina, bet garbingai varžytis, pabendrauti ir gerai praleisti laiką“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

+22

Šventinėje akistatoje pergalę rezultatu 63:84 išplėšė paskutiniame kėlinyje spurtavusi Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) ekipa.

Jau tradicinėmis tapusiose rungtynėse netrūko visuomenėje žinomų veidų. LSŽF komandos garbę gynė „ZIP FM“ ir „Radiocentro“ laidų vedėjas Gedas Saročka, sporto komentatorius Rytis Kazlauskas, rašytojas, viešųjų ryšių specialistas Rytis Sabas. „Perlo“ gretose rungtyniavo žinomiausias Lietuvos krepšinio teisėjas Romualdas Brazauskas, Vilniaus „Ryto“ dalininkas Darius Gudelis.

Nugalėtojų komandos gretose išsiskyrė po 15 taškų pelnę G. Saročka ir S. Petkus, 12 pelnė M. Krasnickas, 7 – G. Žygelis, 8 – R. Mauricas, po 6 – A. Čerškus ir K. Tretjakas. „Perlo“ ekipoje rezulatyviausias buvo 14 taškų pelnęs A. Grigas, 13 pridėjo E. Kazičiūnas, 11 – D. Gudelis, 8 – A. Savickas.

Turnyro dalyvius LTOK ir LSŽF suvenyrais apdovanojo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir LSŽF prezidentas Tautvydas Vencevičius.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS