Kaune vyko administravimo kursai treneriams

2019 m. balandžio 19 d.

Dvi dienas Kaune vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo programos organizuojami administravimo kursai treneriams. Juose patirties ir žinių sėmėsi 23 treneriai – Tadas Stankevičius (krepšinis), Zigmantas Šarka (jojimas), Eglė Zablockytė (dviračių sportas), Dominykas Spudvilas (plaukimas) ir kiti.

Pirmąją seminaro dieną komunikacijos ir lyderystės temą pristatė lektorius Lauras Balaiša, pasakojęs apie vadovo paskirtį ir jo atsakomybių lauką, lyderystės strategijas, motyvavimą ir jo svarbą. Aktualiomis ir inovatyviomis sporto mokslo ir medicinos naujienomis dalijosi olimpinės rinktinės gydytoja Alma Kajėnienė.

+12

Antrąją dieną su seminaro dalyviais bendravo sporto psichologas Andrius Liachovičius. Apie sėkmės sudedamąsias dalis, skirtingus tikslų siekimo kelius, laiko vertę ir laiko vagis kalbėjo lektorė Nadežda Doronina Koltan.

Gegužės mėnesį mokymų dalyvių laukia dar vienas seminaras. Jame Nadiežda Doronina Koltan pasakos apie konfliktų valdymą ir prevenciją.

Projektą finansuoja Olimpinio solidarumo programa ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS