Ką svarbu žinoti Olimpinės dienos dalyviams?

2023 m. birželio 2 d.

Jau birželio 3 dieną didžiausia sporto ir pramogų šventė Olimpinė diena sugrįš į Panevėžį. Kiekvienas norintis galės išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, dalyvauti varžybose, susipažinti ir pabendrauti su olimpiečiais.

Kviečiame susipažinti su pagrindine informacija, aktualia Olimpinės dienos dalyviams.

 • Kada ir kurs vyks Olimpinė diena?

Olimpinė diena birželio 3-iąją vyks atnaujintoje Senvagėje, Panevėžyje. Renginio pradžia – 11 val. Laisvės aikštės scenoje, kur bus įžiebta simbolinė šventės ugnis.

 • Kas neš Olimpinės dienos deglą?

Šventė tradiciškai prasidės Olimpinės dienos deglo nešimo ir ugnies įžiebimo ceremonija. Šiemet garbė nešti simbolinę šventės ugnį patikėta olimpiečiams treko dviratininkėms Simonai Krupeckaitei, Miglei Marozaitei, Olivijai Baleišytei, plaukikui Dariui Grigalioniui, boksininkui Vitalijui Karpačiauskui, taip pat treko dviratininkui Vasilijui Lendeliui, krepšininkui Gabrieliui Maldūnui ir futbolininkui Linui Klimavičiui.

 • Kur rasti renginio programą?

Renginio programa ir žemėlapis.

Informaciją apie varžybų taisykles rasite čia: nuostatai

 • Kas yra Dalyvio pasas ir kaip jis veikia?

Organizatoriai šventės dalyvius kviečia ne tik išbandyti įvairias veiklas, bet ir laimėti „LTeam“ arba šventės rėmėjų „Decathlon“ prizus. Tam būtinas Dalyvio pasas arba mobilioji programėlė „LTeam renginiai“. Išbandę tam tikrą veiklą gaukite antspaudą arba mobiliojoje programėlėje nuskenuokite kodą. Įveikdami Dalyvio paso veiklas rinksite taškus, kuriuos vėliau galėsite iškeisti į prizus.

Prizus bus galima atsiimti registracijos palapinėje prie Aleksandro paminklo nuo 11 iki 19 val., parodžius Dalyvio pase arba mobiliojoje programėlėje surinktus taškus.

 • Kaip gauti Dalyvio pasą?

Paprasčiausias būdas – į savo telefoną atsisiųsti mobiliąją programėlę „LTeam renginiai“. Tokiu būdu išvengsite eilių ir papildomų rūpesčių renginio dieną.

Taip pat Dalyvio pasą galite atsiimti renginio dieną registracijos palapinėje. Registracijos palapinė veiks nuo 10 val.

 • Kokius prizus galiu laimėti?

50-150 taškų – medalis ir Olimpinės dienos marškinėliai

160-250 taškų – „Decathlon“ gertuvė arba kuprinė

260-350 taškų – „Decathlon“ futbolo kamuolys

360-450 taškų – „Decathlon“ tinklinio kamuolys

450-550 taškų – „Decathlon“ badmintono raketės

560-650 taškų – „Decathlon“ rankšluostis arba badmintono raketės

660-750 taškų – „LTeam“ kaklaskarė

Daugiau nei 760 taškų – „LTeam“ kepurė

 • Ar renginio vietoje veiks geriamojo vandens stotelės?

Šiuo metu Senvagėje, kur ir vyks Olimpinės dienos veiklos, yra įrengtos trys stacionarios geriamojo vandens stotelės. Tuo tarpu bėgimo varžybų ir „TrenkTuro“ žygio dalyviams „Aukštaitijos vandenys“ pristatys papildomas vandens stoteles.

 • Kas gali dalyvauti nemokamose šventės veiklose?

Visi! Išbandyti nemokamas sporto ir pramogines veiklas gali kiekvienas norintis, tačiau rekomenduojama atsižvelgti į savo fizines bei sveikatos galimybes ir laikytis saugumo reikalavimų.

 • Kur galiu susipažinti su renginio taisyklėmis ir saugumo reikalavimais?

Renginio nuostatai

Saugumo taisyklės

 • Dalyviausiu bėgime, kur atsiimti dalyvio numerį?

Numerių ir laiko fiksavimo daviklių išdavimas bus vykdomas varžybų dieną registracijos palapinėje nuo 7:30 val. iki 10:30 val.

 • Ar bus ką veikti tiems, kurie nenori/negali sportuoti?

Norintieji mažiau aktyvių pramogų, turės galimybę dalyvauti „TrenkTuro“ žygyje nepažintais Senvagės takais. Taip pat stebėti įtraukiančias varžybas, klausyti pokalbių su olimpiečiais, o vakare paklausyti Monikos Linkytės koncerto arba nemokamai po atviru dangumi žiūrėti filmą „Gyvenimas per 24 valandas“. Olimpinėje dienoje veiklos ras kiekvienas!

 • Kur galiu sutikti olimpiečių?

Visur! Sportininkai aktyviai dalyvauja Olimpinės dienos veiklose, todėl nenustebkite, jei nusprendus išbandyti vieną ar kitą sporto šaką, jums pasivaržyti pasiūlys Lietuvos sporto žvaigždė.

Taip pat kviečiame dalyvauti pokalbiuose su olimpiečiais, kuriuos ves Paulius Ambrazevičius. Pokalbiai 14 val. ir 16 val. vyks „15min“ scenoje.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS