Išrinkime geriausius Lietuvos fizinio ugdymo pedagogus

2022 m. rugpjūčio 24 d.

Fizinio ugdymo pamokose ne tik skatinamas judėjimas ir sveika gyvensena. Šios srities pedagogai diegia moksleiviams olimpines vertybes, padeda ugdyti emocinį raštingumą ir asmenybę formuojančius gebėjimus, kaip komandinis darbas, pagarbą, užsispyrimas. Siekiant padėkoti fizinio ugdymo pedagogams jų atsidavimą darbui ir pastangas, jau tryliktus metus rengiami Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų apdovanojimai.

Ketvirtus metus iš eilės bus pagerbti ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbantys specialistai, kurių darbas – formuoti mažųjų fizinį raštingumą.

„Pedagogas yra kertinis asmuo, galintis sudominti bei įkvėpti vaiką sportuoti, padėti pamilti judėjimą ir fizinį aktyvumą. Visos mūsų olimpinio švietimo iniciatyvos yra paremtos bendradarbiavimu su pedagogais. Tik jų dėka kasmet galime išjudinti tūkstančius vaikų ir garsiai kalbėti apie fizinio raštingumo svarbą.

Šie apdovanojimai – dar viena proga padėkoti už jų didžiulį indėlį ugdant sveikesnę, fiziškai aktyvią kartą“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Geriausių Lietuvos fizinio ugdymo mokytojų rinkimuose bus apdovanoti 10 pedagogų. Ugdytojai bus vertinami pagal praktinę veiklą ir indėlį į šalies vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, fizinio ugdymo ir sporto plėtrą 2020–2021 ir 2021–2022 mokslo metais.

Apdovanojimams paraiškas gali teikti Lietuvos bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, Lietuvos neformaliojo ugdymo ikimokyklinių įstaigų fizinio ugdymo mokytojai. Taip pat ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai, judesio korekcijos mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai, sistemingai vedantys praktinius fizinio ugdymo užsiėmimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Kandidatų paraiškas galima pateikti pagal žemiau pateiktą anketą ir nuostatus. Kandidatų anketų laukiama iki 2022 m. spalio 10 d. el. paštu paulius@ltok.lt. Telefonas pasiteiravimui: (8 6) 8049 705.

Apdovanojimus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija (LKKMA), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

ANKETA

APDOVANOJIMŲ NUOSTATAI

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS