Irkluotoja Viktorija Senkutė: „Kokybiškas poilsis yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis“

2023 m. spalio 22 d.

Kasmetiniame pradinių klasių moksleiviams skirtame projekte „Olimpinis mėnuo“ finišavo trečioji savaitė, kurios tema – kokybiškas poilsis. Dešimtys tūkstančių projekte dalyvaujančių pradinukų įgijo naudingų žinių šia svarbia gyvenimo tema, patarimais ir praktiniais pratimais su jais dalinosi sporto kineziterapeutas Tomas Linksmuolis.

Apie kokybiško poilsio svarbą papasakojo ir kelialapį Lietuvai į Paryžiaus olimpines žaidynes iškovojusi irkluotoja Viktorija Senkutė. Ji kartu su „Lteam“ talismanu Ąžuolu apsilankė Vilniaus „Šviesos“ pagrindinėje mokykloje.

„Kokybiškas poilsis yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, taip pat – ir sportininkų. Kokybiškas poilsis man yra pabūti su draugais, išeiti į gamtą arba tiesiog skaniai pasigaminti valgyti“, – prisipažino V. Senkutė.

Sportininkė mielai bendravo su pradinukais, dalinosi savo patirtimi, o Ąžuolas moksleiviams suorganizavo mankštą bei įteikė dovanėles.

„Labai džiaugiuosi, kad tokie projektai vyksta Lietuvoje. Jie skatina vaikus sužinoti apie judėjimo svarbą, sveiką mitybą, grūdinimąsi, poilsio naudą bei tam tikrą režimą kai kartais nesusidėlioja dienotvarkė. Dėl to „Olimpinio mėnesio“ veiklos yra puikios pagalbininkės mokytojoms“, – sakė Vilniaus „Šviesos“ pagrindinės mokyklos mokytoja Renata Zamarienė.

„Olimpinį mėnesį“ užbaigs paskutinė savaitė, kurios tema – emocinė sveikata.

Kiekvieną spalį vystantis „Olimpinio mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams, kurio tikslas – skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais.

Iniciatyvą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=_wDHLndhYWM

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS