Gimnastas Robertas Tvorogalas – Europos čempionas

Teksto autorius: TV3.lt

2020 m. gruodžio 14 d.

Robert Tvorogal

Mersine (Turkija) vykusį Europos sportinės gimnastikos čempionatą su trenksmu užbaigė Robertas Tvorogalas – geriausias Lietuvos gimnastas pratimuose ant skersinio iškovojo aukso medalį.

Medalį R.Tvorogalas laimėjo ir pratimų ant lygiagrečių finale. Jame lietuvis surinko 14.500 balo ir pasidabino bronza.

Triumfavo turkas Ferhatas Aricanas (15.100), sidabras atiteko ukrainiečiui Petro Pachniukui (14.766). R.Tvorogalas tapo pirmu žmogumi nepriklausomos Lietuvos istorijoje, kuris laimėjo Europos vyrų sportinės gimnastikos čempionato medalius.

Priminsime, kad 26-erių lietuvis pernai iškovojo auksą Europos žaidynių pratimų ant skersinio finale. R.Tvorogalas jau turi kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes. Kiek anksčiau Mersine baigėsi jaunimo grupės varžybos. Jose žibėjo lietuvis Gytis Chasažyrovas, laimėjęs auksą laisvuosiuose pratimuose ir sidabrą – pratimuose ant arklio.