Galimybė stebėti Paryžiaus žaidynes gyvai – skelbiamas antrasis bilietų pardavimo etapas

2023 m. balandžio 14 d.

©Paris2024 Florian Hulleu

Iki 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių atidarymo likus mažiau nei 500 dienų pradedamas antrasis bilietų pardavimo loterijos etapas.

Šiandien prasidėjusio ir iki balandžio 20 d., 19:00 val. Lietuvos laiku truksiančio antrojo etapo metu kviečiama dalyvauti loterijoje įsigyti bilietus į skirtingas sporto varžybas, finalus, atidarymo ir uždarymo ceremoniją.

Norintys dalyvauti loterijoje kviečiami registruotis bei laukti rezultatų. Atrinktus loterijos laimėtojus organizatoriai informuos gegužės 9 d., likus dviems dienoms iki bilietų pardavimo pradžios, ir suteiks 48 val. bilietams įsigyti. 

Skelbiama, kad bilietų kainos į atskiras varžybas prasideda nuo 24 eurų.

Daugiau informacijos, varžybų tvarkaraščiai, bilietų kainos bei registracija loterijai: https://www.tickets.paris2024.org/en.

Dar viena galimybė stebėti Paryžiaus žaidynes gyvai – Paryžiaus olimpinių žaidynių svetingumo programa.

Per šią platformą sirgaliai galės gauti individualius kelionės pasiūlymus pagal viešnagės trukmę, apgyvendinimo pageidavimus ir įtraukiančias patirtis, leidžiančias pagal kiekvieno pomėgius mėgautis Paryžiaus ir Prancūzijos kultūra (suskirstyta į kategorijas: „Istorija ir kultūra“, „Maistas ir vynas“, „Mada ir stilius“, „Šiuolaikinis Paryžius“, „Šeimoms“ ir „Aktyvumas ir sveikatingumas“). Pranešama, kad siūlomų paketų kainą žmogui prasideda nuo 100 eurų.

Olimpinių žaidynių svetingumo programa – vienintelis oficialus ir saugus šaltinis, iš kurio galima įsigyti bilietus ir svetingumo paketus. Ši programa skirta plačiajai visuomenei, verslo subjektams ir oficialioms suinteresuotosioms šalims. Sporto gerbėjai, norintys gyvai stebėti olimpinių žaidynių varžybas turėtų apsilankyti specialioje svetingumo el. prekybos platformoje ir susipažinti su siūlomais paketais: https://hospitalitytravelpackages.paris2024.org.

Paryžiaus vasaros olimpinės žaidynės vyks 2024 m. liepos 26 – rugpjūčio 11 dienomis. 10,5 tūkst. sportininkų varžysis 32 sporto šakų ir 48 disciplinų varžybose.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS