lt
en
KONTAKTAI

LTeam žiemos festivalis 2021

Žiemos sporto šventė įvyks! „LTeam žiemos festivalis“ šiemet nebus atšauktas, tačiau dėl visuotinio karantino nuspręsta pakeisti jo formatą – tradiciniu jau tapęs renginys vyks virtualiai. „Susikurkime sporto šventę patys“, – ragina festivalį organizuojantys Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas.

Vasario 17-21 dienomis Lietuvos gyventojai bus kviečiami aktyviai leisti laisvalaikį – tiek lauke, tiek namuose: bėgti, minti dviratį, pasivaikščioti gamtoje, čiuožti slidėmis ar pačiūžomis, taip pat užsiimti joga ar treniruotėmis namų sąlygomis.

Norintiems dalyvauti festivalyje iš namų, bet nežinantiems #KąSportuoti, bus parengtos įvairios LTeam sportininkų, draugų ir rėmėjų treniruotės, kurias nuo vasario 17 d. bus galima rasti LTOK & LTeam Youtube paskyroje. Kiekvienas nemokamo renginio dalyvis bus apdovanotas prizu iš LTeam atributikos – kaklaskare arba šiltomis ausinėmis.

Kaip dalyvauti „LTeam žiemos festivalyje 2021“?

  1. Vasario 17-21 d. surengti treniruotę (laikantis visų saugumo ir Vyriausybės nustatytų karantino reikalavimų).
  2. Sporto metu nusifotografuoti arba nusifilmuoti – vaizdo medžiagoje turi matytis žodis LTeam (jį galima iščiuožti ant sniego, išbėgti bėgimo programėlėje, sudėlioti iš sporto inventoriaus ar užrašyti ant popieriaus lapo).
  3. Užfiksuotu kadru pasidalinti socialiniuose tinkluose su grotažyme #ŽiemosFestivalis2021 (svarbu įsitikinti, kad įrašas yra viešas).
  4. Iki vasario 21 d. 23:59 val. užpildyti registracijos anketą: www.ltok.lt/registracija (sėkmingą dalyvio registraciją patvirtins el. laiškas; vienam asmeniui skiriamas vienas prizas, t.y. jeigu sportuoja visa šeima, anketą turi užpildyti kiekvienas šeimos narys).
  5. Vasario 24 d. – kovo 7 d. atsiimti prizą pasirinktoje šalies „Eurovaistinėje“.

Taip pat festivalio metu LTeam Facebook paskyroje bus vykdomas kūrybiškumo konkursas – 5 daugiausiai patiktukų sulaukusių nuotraukų ir vaizdo įrašų autoriai bus apdovanoti marškinėliais iš Tokijo olimpinės kolekcijos.

Su „LTeam žiemos festivalio 2021“ taisyklėmis galite susipažinti ČIA, o kilus papildomiems klausimams – kreiptis el. paštu renginiai@ltok.lt.

Ąžuolas demonstruoja, kaip galėtų atrodyti nuotrauka su LTeam žodžiu

Ąžuolas demonstruoja, kaip galėtų atrodyti nuotrauka su LTeam žodžiu

Kas yra „LTeam žiemos festivalis“?

LTeam žiemos festivalis – 2014 metais Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pradėta rengti didžiausia Lietuvoje žiemos sporto ir pramogų šventė. Pirmaisiais metais LTeam žiemos festivalis vyko Ignalinoje, 2015, 2016, 2017 – Druskininkuose, 2018 – Jonavoje, o 2019 ir 2020 – vėl Druskininkuose.

2019 metais visai šeimai skirtas festivalis pirmą kartą buvo surengtas net tris dienas – visą savaitgalį, tad tąkart jame apsilankė net 10 tūkstančių žmonių.

LTeam žiemos festivalis vyksta Olimpinės dienos principu – visi šventės dalyviai gauna nemokamą Dalyvio pasą, kuriame atlikdami sportines veiklas renka taškus, o šie dienos pabaigoje iškeičiami į medalius, suvenyrus ir dovanas.

Festivalio programa – itin įvairi: nuo įvairių bėgimų, lenktynių rogutėmis ir orientacinio sporto varžybų – iki šventės dalyvių itin pamėgto tarptautinio sporto talismanų konkurso, sporto kino filmų seanso, baidarių slalomo varžybų ir geriausių Lietuvos atlikėjų koncertų.

2020-aisiais vykusiame renginyje buvo organizuotas ir Lietuvos sniego tinklinio čempionatas, kurio laimėtojai iškovojo kelialapius į Europos pirmenybes. Itin didelio pasisekimo pirmąjį 2020-ųjų vasario savaitgalį sulaukė nemokamas Sauliaus Prūsaičio koncertas – skaičiuojama, kad jame šėlo net 900 gerbėjų, sausakimšai užpildžiusių „Snow areną“.

„Tikrai nesitikėjau, kad bus taip linksma. Buvo labai daug įdomių užduočių – labai patiko banglentę išbandyti ir technikos pasimokyti, akrojogos treniruotė taip pat buvo labai profesionali. Negalvojau, kad čia visko bus tiek daug ir taip linksmai“, – prisipažino 2020-aisiais pirmą kartą šventėje buriuotoja Viktorija Andrulytė.

Festivalio deglo nešimas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Festivalio deglo nešimas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Renginyje kasmet apsilanko būrys LTeam – Lietuvos olimpinės komandos – narių, be to, čia nuolat galima išvysti ir svečių iš užsienio. Štai paskutiniame festivalyje varžėsi dalyviai iš Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Šiaurės Makedonijos, Portugalijos, Slovėnijos, Slovakijos, Čekijos ar Lenkijos.

„Labai mėgstu keliauti ir dalyvauti bėgimuose – pirmą kartą lankiausi Druskininkuose: labai norėjau pamatyti šį miestą ir išbandyti save bėgimo varžybose, – bendraudamas su LTOK.lt pasakojo su draugų kompanija iš Suvalkų atvykęs Patrykas Jaglowskis.

– Dalyvavau lietuviškos olimpinės mylios bėgime ir Xtrasos 10 km bėgimo varžybose. Tai buvo nepaprasta patirtis, ypač kalbant apie Xtrasą, nes trasa buvo labai smagi. Įdomios varžybos, besišypsantys žmonės, gausybė veiklų, koncertas, nereali atmosfera – Druskininkuose praleidau tobulą savaitgalį.“

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS