lt
en
KONTAKTAI

LTeam žiemos festivalis

LTeam žiemos festivalis – 2014 metais Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pradėta rengti didžiausia Lietuvoje žiemos sporto ir pramogų šventė. Pirmaisiais metais LTeam žiemos festivalis vyko Ignalinoje, 2015, 2016, 2017 – Druskininkuose, 2018 – Jonavoje, o 2019 ir 2020 – vėl Druskininkuose.

2019 metais visai šeimai skirtas festivalis pirmą kartą buvo surengtas net tris dienas – visą savaitgalį, tad tąkart jame apsilankė net 10 tūkstančių žmonių.

LTeam žiemos festivalis vyksta Olimpinės dienos principu – visi šventės dalyviai gauna nemokamą Dalyvio pasą, kuriame atlikdami sportines veiklas renka taškus, o šie dienos pabaigoje iškeičiami į medalius, suvenyrus ir dovanas.

Festivalio programa – itin įvairi: nuo įvairių bėgimų, lenktynių rogutėmis ir orientacinio sporto varžybų – iki šventės dalyvių itin pamėgto tarptautinio sporto talismanų konkurso, sporto kino filmų seanso, baidarių slalomo varžybų ir geriausių Lietuvos atlikėjų koncertų.

2020-aisiais vykusiame renginyje buvo organizuotas ir Lietuvos sniego tinklinio čempionatas, kurio laimėtojai iškovojo kelialapius į Europos pirmenybes. Itin didelio pasisekimo pirmąjį 2020-ųjų vasario savaitgalį sulaukė nemokamas Sauliaus Prūsaičio koncertas – skaičiuojama, kad jame šėlo net 900 gerbėjų, sausakimšai užpildžiusių „Snow areną“.

„Tikrai nesitikėjau, kad bus taip linksma. Buvo labai daug įdomių užduočių – labai patiko banglentę išbandyti ir technikos pasimokyti, akrojogos treniruotė taip pat buvo labai profesionali. Negalvojau, kad čia visko bus tiek daug ir taip linksmai“, – prisipažino 2020-aisiais pirmą kartą šventėje buriuotoja Viktorija Andrulytė.

Festivalio deglo nešimas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Festivalio deglo nešimas (Sauliaus Čirbos nuotr.)

Renginyje kasmet apsilanko būrys LTeam – Lietuvos olimpinės komandos – narių, be to, čia nuolat galima išvysti ir svečių iš užsienio. Štai paskutiniame festivalyje varžėsi dalyviai iš Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Šiaurės Makedonijos, Portugalijos, Slovėnijos, Slovakijos, Čekijos ar Lenkijos.

„Labai mėgstu keliauti ir dalyvauti bėgimuose – pirmą kartą lankiausi Druskininkuose: labai norėjau pamatyti šį miestą ir išbandyti save bėgimo varžybose, – bendraudamas su LTOK.lt pasakojo su draugų kompanija iš Suvalkų atvykęs Patrykas Jaglowskis.

– Dalyvavau lietuviškos olimpinės mylios bėgime ir Xtrasos 10 km bėgimo varžybose. Tai buvo nepaprasta patirtis, ypač kalbant apie Xtrasą, nes trasa buvo labai smagi. Įdomios varžybos, besišypsantys žmonės, gausybė veiklų, koncertas, nereali atmosfera – Druskininkuose praleidau tobulą savaitgalį.“

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS