lt
EN
KONTAKTAI

LTeam žiemos festivalis 2020

Septintą kartą rengiamas LTeam žiemos festivalis vėl vyks Druskininkuose, o visų šventės dalyvių lauks tiek jau pamėgtos, tiek ir dar nematytos veiklos bei varžybos.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Druskininkų savivaldybės vasario 1-2 dienomis organizuojamame LTeam žiemos festivalyje visi šventės dalyviai gaus nemokamą Dalyvio pasą ir atlikdami sportines veiklas jį pildys taškais. Juos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, suvenyrus ir rėmėjų dovanas.

Be to, vyks tradiciniai nemokami 500 m vaikų ir lietuviškos olimpinės mylios bėgimai, o kiekvienas norintis galės išbandyti savo jėgas ir mokomose varžybose: 5 km ir 10 km bėgimuose miško takeliais, naktiniame bėgime, „Ledo kirtyje“ ar Rogaininge.

Taip pat šalia „Snow arenos“ visą savaitgalį veiks ledo čiuožykla, kurioje bus galima stebėti parodomuosius dailiojo čiuožimo atstovų pasirodymus ir išmokti akmenslydžio bei bavariškojo akmenslydžio pradžiamokslį. Be to, Druskininkų kurorto gyventojai ir svečiai galės stebėti daug susidomėjimo praėjusiais metais sulaukusius sniego tinklinio ir sporto talismanų turnyrus.

Festivalio organizatorių dovana Druskininkų miesto gyventojams ir svečiams – nemokamas Sauliaus Prūsaičio koncertas, „Snow arenoje“ prasidėsiantis vasario 1-ąją, šeštadienį, nuo 19:00 val.

Į Druskininkus atvykusiems sausio 31-ąją, penktadienį, organizatoriai pasiūlys nemokamą dokumentinių sporto filmų seansą. Nuo 19 val. „Snow arenoje“ bus galima išvysti net du filmus – lapkritį Sporto kino festivalyje rodytos „Nagano juostos“ apie legendinę Čekijos ledo ritulio rinktinę ir istorija „Daugiau nei žaidimas“ apie FIBA šlovės muziejaus narį krepšininką Radivoją Koračą.

Filmų anonsai:

Žiemos sporto ir pramogų šventės dalyvių bei žiūrovų patogumui – į „Snow areną“ atvykti bus galima nemokamu „Kautros“ autobusu, kuris iš Druskininkų Laisvės aikštės (ir atgal) kuruos visas tris renginio dienas. Visą autobuso tvarkaraštį rasite žemiau.

Nemokamos varžybos:

500 m vaikų bėgimas http://bit.do/vaiku-begimas
Lietuviška olimpinė mylia http://bit.do/olimpine-mylia

Mokamos varžybos:

LTeam naktinis sprintas http://bit.do/lteam-naktinis-sprintas
LTeam Xtrasa: 5 km ir 10 km bėgimai http://bit.do/lteam-xtrasa
Ledo kirtis http://bit.do/ledo-kirtis-2020
LTeam Rogaining http://bit.do/lteam-rogaining2020
Sniego tinklinis: http://bit.do/sniego-tinklinis-2020

Nemokamos dalyvio paso veiklos prizams laimėti:

Pilna festivalio programa (sausio 31 – vasario 2 d.):

Nemokamo „Kautros“ autobuso tvarkraštis:
 

Kas yra LTeam žiemos festivalis?

„LTeam žiemos festivalis“ – 2014 metais Lietuvos olimpinio fondo pradėta rengti didžiausia Lietuvos žiemos sporto entuziastų šventė. Pirmaisiais metais „LTeam žiemos festivalis“ vyko Ignalinoje, 2015, 2016, 2017 – Druskininkuose, 2018 – Jonavoje, 2019 – vėl grįžo į Druskininkus.

2018 metais žiemos sporto ir pramogų šventė visai šeimai pirmą kartą vyko net tris dienas – visą savaitgalį. Skaičiuojama, kad tąkart „LTeam žiemos festivalyje“ apsilankė 10 tūkstančių žmonių.

„Supratome, kad vienos dienos „LTeam žiemos festivaliui“ jau negana. Į žiemos sporto bazes sunkiai telpa tiek norintys dalyvauti, tiek sporto organizacijos, prisidedančios prie renginio organizavimo. Tad nusprendėme plėstis. Renginys pagaliau tapo tikru festivaliu, o sporto programą papildė kultūrinės ir pramoginės veiklos“, – akcentavo renginį organizuojančio Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„LTeam žiemos festivalis“ vyksta Olimpinės dienos principu – visi šventės dalyviai gauna nemokamą Dalyvio pasą, kuriame atlikdami sportines veiklas renka taškus, o šie dienos pabaigoje iškeičiami į medalius, suvenyrus ir dovanas.

Festivalio programa – itin įvairi: nuo bėgimo, lenktynių rogutėmis ir „Winter Challenge“ varžybų – iki tarptautinių sporto komandų talismanų kovų, šeimų ledo ritulio varžybų, baidarių slalomo ir geriausių Lietuvos atlikėjų koncertų.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS