Europos imtynių čempionate – Kristupo Šleivos bronza

2020 m. vasario 13 d.

Kristupas Šleiva

imtynes.lt

Romoje vykstančio Europos imtynių čempionato lemiamoje imtyje dėl bronzos Kristupas Šleiva (67 kg) rezultatu 4:2 nukovė baltarusį Aliaksandrą Liavončiuką ir po aštuonerius metus trukusios tylos Lietuvai iškovojo medalį.

Kaip rašo imtynes.lt, mažasis finalas buvo tikra kankynė. Itališkos dramos metu teisėjai keliskart keitė sprendimus, o vaizdo peržiūros truko ilgiau, nei pati kova. Kartu su finaliniu švilpuku pasigirdo pergalingas lietuvio riaumojimas, kurio spaudimo neatlaikė Kristupo nosis ir ant kilimo plūstelėjo kraujas.

Paskutinį kartą imtynių Europos čempionato medalį Lietuvos atstovai iškovojo 2012 metais Belgrade. Tąkart sidabrą iškovojo Mindaugas Ežerskis, bronzą – Aleksandras Kazakevičius.

Prieš šešerius metus K. Šleiva laimėjo Europos jaunimo čempionato sidabrą. Tąsyk Lenkijoje panevėžietis svorio kategorijos iki 55 kilogramų lemiamoje imtyje dėl aukso nusileido azerbaidžaniečiui Muradui Mammadovui ir užėmė antrą vietą.

Šiuo metu atletą treniruoja šalies rinktinės treneriai Mindaugas Ežerskis​ ir Ruslanas Vartanovas.