Druskininkuose oficialiai atidarytas jubiliejinis „LTeam žiemos festivalis 2023“: olimpiečiai įžiebė simbolinę ugnį

2023 m. vasario 11 d.

Vytauto Dranginio nuotr.

Šeštadienį vienas gražiausių Lietuvos kurortų alsuoja sporto dvasia – Druskininkuose visą dieną vyksta „LTeam žiemos festivalis 2023“. Ir nors kasmetinė sporto ir pramogų šventė čia prasidėjo dar penktadienį, oficialus jos startas duotas diena vėliau, vasario 11-oji – pagrindinė veiksmo diena, kurią šventiškai pradėjo simbolinė ugnies įžiebimo ceremonija.

Tradicinė deglo nešimo estafetė kaip ir ankstesniais metais buvo patikėta olimpiečiams: ugnį „Snow arenos“ lauko slidinėjimo trasos kalno viršuje įžiebė bėgikė Eglė Balčiūnaitė, vėliau deglą perėmė slidininkas Mantas Strolia, dziudo atstovė Sandra Jablonskytė bei penkiakovininkas Edvinas Krungolcas. Drauge su festivalyje dalyvaujančiais sporto talismanais nusileidę slidininkų pamėgta trasa jie atbėgo iki lauko scenos, kurioje jau laukė renginio organizatoriai – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė bei Druskininkų miesto meras Ričardas Malinauskas. Po ugnies įžiebimo šventės iniciatoriai tarė sveikinimo žodį.

„Ačiū Druskininkams, kad kaskart mus vis priima, manome, kad Druskininkai išties galėtų tapti žiemos sostine. Ir nors šiandien nėra tiek daug sniego, o lauke šiek tiek lašnoja lietus – festivalis puikus! Jau 10 metų organizuojame „LTeam žiemos festivalį“, kuriame kasmet netrūksta daugybės veiklų. Labai kviečiu visus dalyvauti, būti aktyviems ir geriau pažinti žiemos sportą. O oras juk sportininkams ne kliūtis“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

Festivalio, kuris iš 10 kartų jau šeštąjį organizuojamas Druskininkuose, džiaugėsi ir miesto meras. Nors juokavo – orą bandė užsakyti, tačiau galimai įvyko klaida. „Mieli sporto entuziastai, ačiū, kad esame kartu čia, Druskininkuose. Dėl gero oro darėme pavedimą iš savivaldybės, galimai ne į tą sąskaitą“, – šmaikštavo jis.

Vytauto Dranginio nuotr.

Vytauto Dranginio nuotr.

+46

Po oficialaus šventės atidarymo linksmai nusiteikę dalyviai apšilo nuotaikingoje treniruotėje su „Lemon Gym“ trenere Sandra Kunigėle – prieš prasidedant tikrai sporto fiestai ji pravedė energingą grupinę mankštą. Iškart po jos būrys dalyvių patraukė link bėgimo arkos, kiti – išbandyti nemokamų veiklų. Jų čia – daugiau nei 30.

Visą šeštadienį prie „Snow arenos“ netrūks veiksmo, kiekvienas atvykęs čia gauna taip vadinamą Dalyvio pasą, su kuriuo išmėgindami įvairias rungtis kaupia taškus, juos vėliau iškeičia į „LTeam“ ir festivalio rėmėjų prizus.

Taškus buvo galima gauti ir prabėgus vaikų 500 metrų arba „Toyota“ lietuviškos olimpinės mylios (1988 m) bėgimų trasą. Tai bene gausiausiai dalyvių įtraukiančios bėgimo rungtys, kuriose šiemet dalyvavo ir olimpietė E. Balčiūnaitė. Ir nors laikas čia nebuvo fiksuojamas, ji finišavo pirma.

+14

+36

Daugiau informacijos apie „LTeam žiemos festivalį 2023“.

Naujienas taip pat sekite „LTeam“ feisbuke.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS