lt
en
KONTAKTAI

Buriuotoją Viktoriją Andrulytę muzika lydi visur

Būsimoji olimpietė buriuotoja Viktorija Andrulytė – aktyvus, komunikabilus ir sportui atsidavęs žmogus. Dėl laiko stokos ji negali daug dėmesio skirti knygoms arba filmams, tačiau kelionėse šie dalykai padeda prastumti laiką. O namie ji net neturi televizoriaus ir jo nepasigenda. Bet štai muzika sportininkę lydi visur.

Buriuotoja kartais pasiima knygą ramiais vakarais būdama namie, o kartais – vykdama į keliones.

„Iš tiesų knygoms daugiau dėmesio skyriau tik mokyklos laikais. Kartais įsidedu knygą į kelionę. Dabar skaitau „Emocinį intelektą“. Mane domina tokios psichologinės knygos, nes iš jų galima kažką prisitaikyti gyvenime. Net ir keliaudama daug laiko knygoms ar filmams neturiu, o namie knygas skaitau retai, nes mieliau renkuosi pasivaikščiojimą lauke. Esu aktyvaus laisvalaikio mėgėja“, – prisipažįsta V.Andrulytė.

Įtraukia tikros istorijos

„Labiausiai man patinka romantinės dramos, veiksmo ir kariniai, ypač tokie, kurie paremti tikromis istorijomis“, – apie mėgstamiausių filmų žanrus prasitaria sportininkė.

Kadangi dėl stovyklų ir varžybų užsienyje Lietuvoje būna retai, dienas gimtinėje ji stengiasi praleisti bendraudama su žmonėmis, o ne sėdėdama namie. Dėl to ir filmus dažniausiai žiūri kelionėse.

„Būna kartais, kad spontaniškai sugalvoju vakare įsijungti kokį nors filmą, bet taip būna retai. Turiu užsisakiusi „Netflix“, bet jis manęs dar kažkaip neįtraukia. Išeina taip, kad moku už paslaugą, bet ja nesinaudoju“, – šypsosi buriuotoja.

Muzika – įvairi

Tuo tarpu muzika V.Andrulytę lydi nuolat. Bet vieno mėgstamo atlikėjo ar grupės ji neišskiria, nes jai patinka įvairiausių stilių muzika.

„Galiu klausyti ir klasikinę, ir lietuvišką, ir užsienietišką. Įvairovė tikrai labai didelė. Visą laiką klausau muzikos, kai sportuoju. Tuo metu grojaraštis nėra kažkuo ypatingas, nes jame taip pat yra mano pačios sudarytas įvairių dainų rinkinys. Muzikos klausausi automobilyje, kai būnu viena. Ir visą laiką jos klausausi lėktuve“, – pabrėžia V.Andrulytė.

Mėgsta eiti į koncertus

Sportininkė prisipažįsta, kad mėgsta eiti į koncertus, ypač kai į Lietuvą atvyksta žymesni atlikėjai.

„Labai mėgstu eiti į koncertus. Gaila, kad šiemet karantinas neleido jais pasimėgauti. Norėjau nueiti į „One Republic“ grupės koncertą Kaune, bet jis buvo perkeltas į kitus metus. O įprastais metais būna labai pataikyti į kokį nors koncertą būnant Lietuvoje, nes dažnai būnu išvykusi. Nesu nusiteikusi prieš lietuvių koncertus. Esu buvusi ne viename Lietuvos atlikėjų koncerte, pavyzdžiui, Jazzu, Junior A“, – sako V.Andrulytė.

Geriausi

Knyga: Traviso Bradberry ir Jeano Greaveso „Emocinis intelektas“

Filmas/serialas: kariniai filmai

Grupė/atlikėjas: „One Republic“

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS