Bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus kolegija

2019 m. vasario 7 d.

Ketvirtadienį (02.07) padidėjo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto partnerių gretos. Vilniuje, LTOK būstinėje, susitiko Vilniaus kolegijos direktorė dr. Žymantė Jankauskienė, Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė ir VDU ŠA profesorius Rūtenis Paulauskas bei LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, LTOK generalinis direktorius Valentinas Paketūras, olimpinio sporto, švietimo bei užsienio ryšių skyrių atstovai.

Susitikimo metu Vilniaus kolegijos ir LTOK atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, aptarė galimas bendras veiklas.

„Esam didžiausia Lietuvos kolegija, lyderiaujanti daugelyje sričių. Sekame Europos kolegijų pavyzdžiais. Nenorime užleisti lyderio pozicijų, ieškome naujų programų, krypčių, atsižvelgiame į visuomenės poreikį. Žvelgdami į ateitį norime, kad kolegijos studentai atrastų galimybę savo praktines žinias realizuoti per olimpinį švietimą, sportą, kitas veiklas,“- sakė Vilniaus kolegijos direktorė Ž. Jankauskienė.

„Džiaugiamės naujomis ir augančiomis partnerystėmis. Visad ieškome naujų veiklų, naujų galimybių. Mūsų organizacijai svarbu, kad jauni sportininkai turėtų galimybę įgyti specialybę, tobulėtų ne tik salėse ar stadionuose, bet ir auditorijose, o pasiekę rezultatų liktų sporto srityje kaip treneriai, kineziterapeutai, vadybininkai,“- kalbėjo LTOK prezidentė, olimpinė čempionė D. Gudzinevičiūtė.

Šiuo metu Vilniaus kolegijoje studijuoja apie 6700 studentų. Šioje kolegijoje studijavo tokie žymūs olimpiečiai kaip Mindaugas Mizgaitis ar Ieva Serapinaitė.

2019-02-07

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS