Baigėsi LTOK sporto administravimo mokymai treneriams

2023 m. balandžio 6 d.

V. Dranginis

Dvi dešimtys sporto trenerių ketvirtadienį baigė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuotus kasmetinius sporto administravimo mokymus. Paskutiniąją mokymų dieną sporto specialistai gilinosi į emocinio intelekto svarbą ir sporto medicinos naujienas.

„Visada paskutiniąją mokymų dieną, prieš dalyviams įteikiant diplomus, prašome jų pasidalinti įspūdžiais apie mokymus. Šiemet visiškai pakeitėme programą, todėl buvo labai įdomu išgirsti atsiliepimus. Džiaugiuosi, kad pasirinkę gilintis į konfliktų valdymo, emocinio intelekto ir psichologinę trenerio darbo pusę nesuklydome. Tai labai svarbūs įgūdžiai, kurių mažai kur mokoma“ – pasakojo LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

Šeštus metus vykę mokymai buvo suskirstyti į tris dienas, kurių metu viena iš Lietuvos olimpinių misijos vadovių A. Vanagienė pasakojo apie pasiruošimą ir dalyvavimą olimpinėse žaidynėse, taip pat dalinosi savo patirtimi sporto vadybos srityje. Kartu su patyrusiu lektoriumi Lauru Balaiša treneriai gilinosi į psichologijos, įtakos darymo, konfliktų valdymo ir emocinio intelekto temas.  Lietuvos sporto medicinos federacijos prezidentas Paulius Petraitis apžvelgė ir papasakojo apie sporto medicinos aktualijas Lietuvoje.

„Šios paskaitos metu buvo pristatytos sportininkų sveikatos patikros teisinio reglamentavimo naujienos. Jų yra nemažai ir tai labai aktualu treneriams. Taip pat kalbėta apie traumų prevenciją, reabilitaciją.

Sporto medicina yra labai dinamiška, nuolat atsinaujinanti sritis. Pokyčiai vyksta nuolat, tačiau treneriai ne visada turi galimybę šias žinias atnaujinti. Labai džiaugiuosi, kad pavyko šią temą įtraukti į mokymus“, – sakė A. Vanagienė.

+33

Per metus LTOK kartu su Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpiniu solidarumu organizuoja trejus sporto administravimo mokymus: treneriams, vadybininkams ir pažengusiems.

„Mūsų tikslas – padėti sporto specialistams ugdyti kompetencijas, leisiančias kvalifikuotai atlikti savo darbą ir taip prisidėti prie sporto plėtros Lietuvoje. Mes suteikiame įrankius, o dalyvių atsakomybė – efektyviai juos išnaudoti“, – sakė A. Vanagienė.

Iki balandžio 14 d. vyksta registracija dalyvauti sporto administravimo mokymuose vadybininkams. Užpildytos dalyvio paraiškos formos iki balandžio 14 d. 12 val. laukiame el. paštu ernesta@ltok.lt. Dvidešimt atrinktų mokymų dalyvių bus informuoti iki balandžio 21 d.

Kvietimas_ Paraiškos forma

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS