Baigėsi LTOK ir „Audimo“ bendradarbiavimo sutartis

2019 m. birželio 21 d.

Po kone dvidešimt metų trukusios partnerystės baigėsi LTOK ir vieno žinomiausių Lietuvos aprangos kūrėjų „Audimo“ bendradarbiavimas.

LTOK kartu su „Audimu“ aprangas elitiniams ir talentingiausiems Lietuvos sportininkams kūrė nuo 2000 metų. Dešimtis skirtingų sportinių aprangų kolekcijų per pastarąjį beveik dvidešimtmetį vilkėjo tiek olimpinių žaidynių, tiek jaunimo olimpinių žaidynių, tiek Europos jaunimo olimpinių festivalių dalyviai.

„Bendrovei „Audimas“ esame labai dėkingi už bendradarbiavimą ir per pastaruosius metus sukurtas žiemos ir vasaros aprangų kolekcijas. Kartu nuėjome labai ilgą kelią, todėl ir toliau dėsime visas pastangas, kad per šį laikotarpį sukauptos žinios bei patirtis būtų sėkmingai išnaudojama ateityje“, – kalbėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Dėkojame LTOK už aštuoniolika bičiulystės ir bendro darbo metų, per kuriuos galėjome kartu tobulėti ir prisidėti prie aukščiausio lygio mūsų sportininkų sėkmės bei Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje. Pasibaigusi partnerystė su LTOK – tai ne pabaiga, o naujo etapo pradžia. „Audimas“ ir toliau kurs kolekciją su lietuviška simbolika ir jau kitų metų vasario mėnesį rinkai pristatys naujieną – aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos nacionalinę kolekciją.

Naujoji drabužių linija bus skirta tiek sporto gerbėjui, tiek bet kuriam Lietuvos mylėtojui, norinčiam pasipuošti stilinga apranga su lietuviškais simboliais. Tuo tarpu labiausiai pamėgtas olimpiečių aprangas „Audimo“ parduotuvėse galite rasti ir dabar“, – pasakoja prekės ženklo vykdomoji direktorė Vesta Krungolcienė.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS