Antazavės pradinukams - slidinėjimo pamoka

2019 m. sausio 24 d.

Antazavės pradinukai

LTOK nuotr.

Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos pradinukams dalyvavimas „Olimpinėje savaitėje“ įsimins ilgam. Aktyviai sportavę moksleiviai laimėjo prizą – slidinėjimo pamoką Vilniaus Liepkalnio žiemos pramogų parke.

„Dalyvavome sportinėje veikloje: rytinėse mankštose, įvairiose estafetėse, šokiuose. Judėjome, sportavome, treniravomės. Pačios taip pat įsijungėme. Vaikams patinka, kai mokytojos kartu su jais daro mankštą, šoka. Kadangi programa buvo internete, daug naujų pratimų, estafečių paėmėme iš ten. Patys vaikai stebėjo ir atėję į mokyklą sakydavo: „mokytoja, išmokau naują šokį, naują žingsnelį, estafetę“. Taip kartu įsijungėme į tą veiklą“, – apie „Olimpinės savaitės” projektą kalbėjo J. Gruodžio gimnazijos mokytoja Rūta Daumantienė.

Ji teigė pati labai nustebusi ir nudžiugusi, kai sužinojo, kad jų klasė pateko tarp 10 konkurso nugalėtojų, o vaikams apie tai pranešusi kalėdinės eglutės metu.

„Jiems buvo kažkas nerealaus. Jie labai apsidžiaugė ir nelabai suprato kas tas Liepkalnis, žiemos pramogų centras, – pasakojo pedagogė – Jiems ir šiandien kažkas tokio panašaus į stebuklą, kalėdinį stebuklą. Didžiausias įspūdis atvykus čia – tas didžiulis kalnas ir sniego patrankos. Vaikams patiko ir batų, slidžių, šalnų dalijimasis. Viskas čia jiems kažkas nepaprasto.“

Prizais džiaugėsi ir dar 9 mokyklų pradinės klasės iš Kruonio, Dembavos, Kauno, Viešvilės, Tyrulių, Klaipėdos, Lazdijų, Rokiškio ir Vilkaviškio. Jiems atiteko specialūs prizai: bilietai į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes, plaukimo, gatvės šokių, laipiojimo, kiokušin karatė pamokos, sportinės aprangos komplektai, išmanūs laikrodžiai bei kita.

„Olimpinės savaitės“ projekte dalyvavo apie 12 tūkstančių vaikų iš daugiau nei 300 mokyklų ir 49 savivaldybių. Projektą organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas su partneriais – LR Sveikatos apsaugos ministerija ir LR Švietimo ir mokslo ministerija.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS