„Airbnb“ tapo TOK partneriu

2019 m. lapkričio 19 d.

TOK / Greg Martin

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) ir visame pasaulyje itin plačiai žinoma amerikiečių bendrovė „Airbnb“ paskelbė apie partnerystę iki 2028-ųjų. Devynerius metus truksiančios ir penkerias žaidynes aprėpsiančios partnerystės tikslas – sukurti naujus svečių apgyvendinimo standartus, kurie būtų naudingi tiek miestams-organizatoriams, tiek atletams, tiek ir sirgaliams.

Naujoji sutartis paremta 2020 metų olimpine programa, TOK strateginiais ateities planais ir „Airbnb“ misija skatinti tvarias keliones, todėl abi organizacijos sutarė kartu remti Olimpinio judėjimo vykdomus tvarumo projektus.

Pasiremiant Jungtinių Tautų Tvarumo Vystymo Tikslais kartu bus siekiama pasirūpinti ekonomiškai įgalinančiomis, socialiai įtraukiančiomis ir ekologiškai tvariomis kelionėmis. „Airbnb“ suteiks TOK apgyvendinimo paslaugas, taip sumažindama olimpinių žaidynių organizatorių ir vykdytojų išlaidas bei naujų, olimpinėms žaidynėms skirtų apartamentų statybų būtinybę ir padės vietos gyventojams bei bendruomenėms generuoti pajamas.

Dirbdama su TOK „Airbnb“ taip pat koncentruosis į apgyvendinimo palengvinimą neįgaliesiems ir kitų poreikių turintiems žmonėms.

Daugiau informacijos apie partnerystę galite rasti ČIA.

„Airbnb“ prisijungė prie gausaus TOK partnerių sąrašo, kuriame – „Coca-Cola“, „Alibaba Group“, „Atos“, „Bridgestone“, „Dow“, „GE“, „Intel“, „Omega“, „Panasonic“, „P&G“, „Samsung“, „Toyota“ ir VISA.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS