Šiauliuose pagerinti du Olimpinės dienos rekordai

Prie Talkšos ežero praūžė 27-oji Olimpinė diena.

Skaityti

Olimpinės dienos išvakarėse – varžybos ir mokymai
27 Gegužė

Olimpinės dienos išvakarėse – varžybos ir mokymai

Skaityti

LMŽ finalai savaitgalį ūš Šiauliuose
26 Gegužė

LMŽ finalai savaitgalį ūš Šiauliuose

Skaityti

Kilnaus sportinio elgesio ir LTOK apdovanojimai
26 Gegužė

Kilnaus sportinio elgesio ir LTOK apdovanojimai

Skaityti

Olimpinė atranka finišuoja
26 Gegužė

Olimpinė atranka finišuoja

Skaityti

Pirmą kartą Olimpinėje dienoje – vandens sportas
26 Gegužė

Pirmą kartą Olimpinėje dienoje – vandens sportas

Skaityti

Paaiškės kurių mokyklų tinklininkai geriausi
25 Gegužė

Paaiškės kurių mokyklų tinklininkai geriausi

Skaityti

Olimpinėje dienoje - LMŽ krepšinio finalai
24 Gegužė

Olimpinėje dienoje - LMŽ krepšinio finalai

Skaityti

Jaunieji futbolininkai nekantriai laukia finalų
24 Gegužė

Jaunieji futbolininkai nekantriai laukia finalų

Skaityti

Olimpiečiai ragins išmėginti įvairias sporto šakas
24 Gegužė

Olimpiečiai ragins išmėginti įvairias sporto šakas

Skaityti

EOC Vykdomojo komiteto posėdis
20 Gegužė

EOC Vykdomojo komiteto posėdis

Skaityti

Olimpinėje dienoje koncertuos Monika Linkytė
19 Gegužė

Olimpinėje dienoje koncertuos Monika Linkytė

Skaityti

Tarptautinės olimpinės akademijos sesija
17 Gegužė

Tarptautinės olimpinės akademijos sesija

Skaityti

Posėdžiavo Lietuvos sporto prezidentų taryba
16 Gegužė

Posėdžiavo Lietuvos sporto prezidentų taryba

Skaityti

LMŽ: virvės traukimo finalas
16 Gegužė

LMŽ: virvės traukimo finalas

Skaityti

Klaidingas arba jau užregistruotas el. pašto adresas
Jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, Lilehameris 2016
Šaka Rungtis Sportininkas / ė Vieta / Medalis
Biatlonas 7,5 km sprintas Linas Banys 13 vieta
Biatlonas 6 km sprintas Nadežda Derendiajeva 47 vieta
Biatlonas 6 km sprintas Vitalija Kutkauskaitė 44 vieta
Biatlonas 10 km persekiojimas Linas Banys 30 vieta
Biatlonas 7,5 persekiojimas Vitalija Kutkauskaitė 38 vieta
Biatlonas 7,5 km persekiojimas Nadežda Derendiajeva 47 vieta
Biatlonas Mišri estafetė (1+1) Nadežda Derendiajeva,
Linas Banys
25 vieta
Kalnų slidinėjimas Super-G Andrejus Drukarovas 35 vieta
Kalnų slidinėjimas Dvikovė: Super-G, slalomas Andrejus Drukarovas 0 vieta
Kalnų slidinėjimas Dydisis slalomas Eglė Augustaitytė 30 vieta
Kalnų slidinėjimas Didysis slalomas Andrejus Drukarovas 27 vieta
Kalnų slidinėjimas Slalomas Eglė Augustaitytė 0 vieta
Kalnų slidinėjimas Slalomas Andrejus Drukarovas 0 vieta
Dailusis čiuožimas Šokiai ant ledo Guostė Damulevičiūtė,
Deividas Kizala
9 vieta
Dailusis čiuožimas Mišrios komandos Guostė Damulevičiūtė,
Deividas Kizala
4 vieta
Ledo ritulys: iššūkių turnyras Finalas Dinas Mukovozas 6 vieta
Slidinėjimas Cross Free Rokas Vaitkus 23 vieta
Slidinėjimas 1,3 km sprintas Rokas Vaitkus 31 vieta
Slidinėjimas 10 km laisvuoju stiliumi Rokas Vaitkus 32 vieta
Snieglentės Snieglenčių krosas Aras Arlauskas 14 vieta
Snieglentės Snieglenčių krosas, mišrios komandos Aras Arlauskas 7 vieta
visi rezultatai

Partneriai

Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

RC logo web dolmen LOGO web Maxima logo web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas