lt
en
KONTAKTAI

TOK prezidentas T. Bachas: „Tokijas išlieka geriausiai istorijoje pasiruošusiu olimpiniu miestu“

Nuotraukos autorius: IOC Media

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Vykdomojo komiteto posėdyje Tokijo olimpinių žaidynių organizacinis komitetas pabrėžė savo pasirengimą artėjančioms olimpinėms ir paralimpinėms žaidynėms. Kovo 25 dieną sėkmingai prasidėjus olimpinio deglo nešimo estafetei, dabar komitetas visą savo dėmesį yra nukreipęs į šios vasaros žaidynių organizavimą.

Po to, kai prieš savaitę buvo pasiektas 100 likusių dienų etapas, „Tokyo 2020“ prezidentė Seiko Hashimoto ir generalinis direktorius Muto Toshiro dar labiau sutelkė dėmesį į kovos su COVID‒19 priemones. Organizatoriai baigia paruošiamuosius darbus, kuriais siekiama užtikrinti, kad šių metų žaidynės vyktų saugiai ir sėkmingai.

„Tokijas išlieka geriausiai istorijoje pasiruošusiu olimpiniu miestu. Tai patvirtino informacija, kurią gavome iš organizacinio komiteto ir koordinavimo komisijos, kurios glaudžiai bendradarbiauja besiruošdamos šioms itin greitai artėjančioms žaidynėms.

Bendradarbiaudami su TPK (Tarptautinis paralimpinis komitetas) ir organizaciniu komitetu bei pasitelkdami daugybę ekspertų iš viso pasaulio, ypač Pasaulio sveikatos organizacijos, rengiame antrąją „Olimpinių žaidynių gido“ redakciją, kuri bus paremta moksliniais duomenimis ir faktais ir bus paskelbta iki šio mėnesio pabaigos“, – sakė TOK prezidentas Thomas Bachas.

Antroji „Olimpinių žaidynių gido“ redakcija yra pagrindinis priemonių, skirtų apsaugoti žaidynių dalyvius ir Japonijos gyventojus, komplekto elementas, kurį planuojama paskelbti kitą savaitę. Šios atnaujintos gairės bus paremtos tvirtais pirmojoje redakcijoje išdėstytais pagrindais, tačiau bus pateikiama išsamesnės informacijos, kuria remdamiesi pagrindiniai suinteresuotieji asmenys tęs pasirengimą šių metų žaidynėms.

Be to, TOK Vykdomajam komitetui buvo pateikta naujausia informacija apie olimpinio deglo nešimo estafetę ‒ deglas jau perneštas per 14 prefektūrų (iš 47), įskaitant Fukušimos, Nagano ir Osakos. 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS