lt
en
KONTAKTAI

T. Bachas dėl Tokijo olimpinių žaidynių pirmą kartą susitiko su naujuoju Japonijos ministru pirmininku

Thomas Bachas

Nuotraukos autorius: TOK

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentas Thomas Bachas pirmadienį Tokijuje surengė pirmąjį susitikimą su naujuoju Japonijos ministru pirmininku Yoshihide Suga.

Vos devyniems mėnesiams likus iki atidėtų 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių, abu vadovai susitiko ministro pirmininko oficialioje rezidencijoje Kantei.

Susitikimo metu abu lyderiai užtikrino savo pasiryžimą kitais metais surengti saugias olimpines žaidynes. 

Ministras pirmininkas Y. Suga patikino TOK prezidentą: „Mes pasiryžę kitą vasarą surengti sėkmingas ir saugias Tokijo žaidynes, taip įrodydami, kad žmonija nugalėjo virusą.“

Prezidentas T. Bachas pridūrė: „Mes pritariame dideliam premjero įsipareigojimui užtikrinti, kad Tokijo olimpinės žaidynės kitais metais įvyktų. Saugios olimpinės žaidynės turi tapti mūsų solidarumo ir vienybės simboliu, ir mes pasiryžę tai pasiekti.

Turime priemonių komplektą kovai su Covid-19, ir kartu su mūsų Japonijos draugais ir partneriais mes užtikrinsime, kad šios žaidynės taptų tarytum šviesa tamsiojo tunelio, kuriame atsidūrėme, gale.“

Vėliau TOK prezidentas susitiko su Tokijo gubernatore Yuriko Koike.

Prieš dalyvaudamas „Tokyo2020“ organizacinio komiteto būstinėje vykusiame projekto peržiūros posėdyje, T. Bachas apsilankė Japonijos olimpiniame muziejuje, kur buvusį ministrą pirmininką Abe Shinzo apdovanojo auksiniu olimpiniu ordinu.

Prezidentas T. Bach gyrė buvusį Ministrą Pirmininką už jo atsidavimą olimpiniam judėjimui.

„Neperdėsiu sakydamas, kad, tvirtai tikėdamas sporto galia, jūs sukūrėte ypatingą draugystę su olimpine bendruomene.“

Vizito Japonijoje metu TOK prezidentas lankysis olimpiniame kaimelyje bei olimpiniame stadione ir susitiks su daugeliu sportininkų.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS