lt
en
KONTAKTAI

TOK ir „Procter & Gamble“ pratęsė partnerystę

Nuotraukos autorius: IOC

Pasauliui pažymint, kad iki Tokijo olimpinių žaidynių liko vieneri metai, Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) ir „Procter & Gamble“ („P&G“) patvirtino bendrovės įsipareigojimą olimpiniam bei paralimpiniam judėjimams paskelbdami apie savo Pasaulinės partnerystės pratęsimą.

Tęsdamos pastaruosius 10 metų sėkmingai gyvavusią partnerystę ir abiem organizacijoms bendrus siekius gerinti gyvenimą ir kurti geresnį pasaulį, TOK ir „P&G“  užmezga pirmąją tokio tipo pilietiškumu pagrįstą partnerystę, kad užtikrintų pažangą lygybės ir įtraukties, aplinkos tvarumo ir poveikio visuomenei srityse iki pat Los Andželo 2028 m. olimpinių žaidynių.

Bendrovė „P&G“ taip pat pirmą kartą įgijo Tarptautinio paralimpinio komiteto (TPK) ir paralimpinių žaidynių visuotines rinkodaros teises per TOK-TPK ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurios sąlygas TOK yra atsakingas už TPK ir paralimpinių žaidynių komercines programas.

„Iki šiol „Procter & Gamble“ buvo puiki TOK partnerė ir galinga jėga užtikrinant paramą olimpinio judėjimo idealams. Pažymėdami, jog iki Tokijo olimpinių žaidynių liko vieneri metai, džiaugiamės galimybe paskelbti, kad būsime stipresni kartu su „P&G“ iki pat 2028 m. Žvelgdami į ateitį, pirmenybę skiriame aiškioms ir tikslingoms iniciatyvoms, kurios remia TOK viziją sukurti geresnį pasaulį per sportą“, – sakė TOK prezidentas Thomas Bachas.

Kaip visuotinė partnerė, bendrovė „P&G“ toliau rems Tokijo olimpines ir paralimpines žaidynes, o taip pat Pekino 2022 m. olimpines ir paralimpines žiemos žaidynes, Paryžiaus 2024 m. olimpines žaidynes, Milano-Kortinos 2026 m. olimpines ir paralimpines žiemos žaidynes bei Los Andželo 2028 m. olimpines ir paralimpines žaidynes.

 

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS