Su LTeam sportininkais į Tokijo olimpines žaidynes keliaus ir sirgalių linkėjimai

Nors sirgaliai iš užsienio į Tokijo olimpines žaidynes įleidžiami nebus, fanų palaikymas LTeam sportininkus Japonijoje vis tiek pasieks. Iki žaidynių likus mažiau nei 50 dienų, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia sirgalius rašyti linkėjimus, kurie vėliavos pavidalu kartu su atletais keliaus į Tokiją.

„Mūsų komanda intensyviai dirba, kad Lietuvoje visą vasarą neblėstų olimpinė dvasia, o fanai turėtų galimybę palaikyti Japonijoje Lietuvos garbę ginsiančius atletus.

Iš patirties žinau, kokie svarbūs sportininkams yra sirgaliai. Žinojimas, kad visa šalis, nors ir prie televizoriaus ekranų, stebi ir iš visos širdies palaiko, suteikia ne tik papildomos motyvacijos, bet ir jėgų.

Todėl labai kviečiu rašyti linkėjimus mūsų olimpinės komandos nariams. Patikėkite, jiems tai labai svarbu“, – sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Išreikšti savo palaikymą ir parašyti asmeninę žinutę mėgstamiausiam sportininkui ar visai į Japoniją vykstančiai LTeam komandai visi norintieji gali portale LTEAM.lt.

Palaikymo žinučių laukia ir tie LTeam sportininkai, kurie šiuo metu vis dar varžosi dėl olimpinio kelialapio.

Ant LTeam vėliavos atspausdinti palinkėjimai kartu su atletais vyks į Tokijo olimpines žaidynes ir suteiks papildomų jėgų prieš startus.

„Sirgaliai yra neatsiejama sporto dalis ir labai svarbus paskatinimas mums – sportininkams. Lietuvos vėliava, palaikymo šūksniai ar net žinutė socialiniuose tinkluose – dažnai užgniaužia kvapą, suvirpina širdį ir suteikia jėgų, kai jų labai trūksta.

Tokijo olimpinės žaidynės bus kitokios, joms atsakingai ruošiamės ir džiaugiamės, kad nors mūsų sirgalių arenose nebus, palaikymas mus pasieks iš Lietuvos“, – sakė treko dviratininkė Simona Krupeckaitė. Jai Tokijo olimpinės žaidynės – jau penktosios.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis, o teisę jose dalyvauti šiuo metu yra iškovoję 30 LTeam sportininkų.

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS