Sporto kino festivalis siūlo: pamatykite filmą „Arminas Narbekovas. Futbolo Fenomenas“

Arminas Narbekovas

Nuotraukos autorius: organizatoriai/Alfredas Pliadis

Sporto kino festivalis jau penktą savaitgalį siūlo praleisti drauge su filmu apie sportą. Šįkart kviečiame pamatyti lietuvišką dokumentinę juostą apie Arminą Narbekovą – vieną geriausių visų laikų Lietuvos futbolininų, tapusį Seulo olimpinių žaidynių čempionu.

Stasio Petkaus ir Gintarės Grikštaitės sukurtame biografiniame filme – įdomiausios A. Narbekovo karjeros ir asmeninio gyvenimo akimirkos. Futbolininko istoriją pasakoja autentiški kadrai, jo šeima, komandos draugai, treneriai ir jis pats.

„Olimpinės žaidynės, tos dvi savaitės, praėjo kaip pasaka, nuostabus dalykas. Gyvenime to neužmiršiu, net nežinau, su kuo galiu palyginti, gal su vaiko gimimu,“- olimpines žaidynes filme prisimena A. Narbekovas.

Norite dar daugiau intrigos? Tokiu atveju ši citata iš filmo – specialiai jums:

„Mes tampame olimpiniais čempionais, brazilai – antri. Po finalinių rungtynių prie mūsų rūbinės durų stovi ir verkia Romario, nori marškinėliais apsikeisti. Neišdega. Grįžtam į klubus, mes uždirbame po 200 rublių, o Romario Olandijoje – 9 miljonus,“- pasakoja A. Narbekovas.

Filmas sukurtas 2015 metais. Filmo trukmė – 52 minutės.

Gero žiūrėjimo!

„Arminas Narbekovas. Futbolo Fenomenas“:

Priminsime, kad „Sporto kino festivalis“ praėjusių metų gruodžio mėnesį vyko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS