Sporto kino festivalis siūlo: pamatykite filmą „Monstrų gaudytojai“

Sporto kino festivalis drauge su olimpine video platforma „Olympic Channel“ tęsia tradiciją ir kviečia savaitgalį praleisti su geru filmu apie sportą. Šįkart svetainėje LTOK.LT pamatykite filmą „Monstrų gaudytojai“ („Shredding Monsters”).

Pamirškime Godzilą, King Kongą ar Guliverį. Šis filmas apie kitokius monstrus – apie 20 metrų cunamių ir viesulų sukeltas bangas, kurias geriausi pasaulio bangų medžiotojai gaudo keliaudami po visą pasaulį.

Įsitaisykite patogiai, tačiau įsikibkite į atlošą, nes tai, ką pamatysite, gali išversti iš krėslo. Garrettas McNamara ir kiti geriausi pasaulio banglentininkai išsiruošė į beprotišką kelionę, tikėdamiesi sugauti didžiausią metų bangą ir priversti pašiurpti jūsų odą.

Filmo trukmė – 45 minutės.

„Monstrų gaudytojai“ („Shredding Monsters”):

„Olympic Channel“ ir „Sporto kino festivalis“ kiekvieną savaitę LTOK.LT lankytojams siūlo pamatyti vis naują filmą apie sportą. 

Jei norite pamatyti filmą „Nagano juostos“, spauskite ČIA.

Filmą „Auksinė karta“ pamatysite paspaudę ČIA.

Dokumentinę juostą „Pergalės kaina“ rasite paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.

Juostą „Monstrų gaudytojai“ „Sporto kino festivalio“ lankytojai galėjo pamatyti praėjusių metų gruodžio mėnesį. Festivalis vyko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas

© 2018 LTOK, LTeam.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS